Teraz wiele par chce, aby ich ślub był niezapomniany i niezwykły. Dotyczy to scenariusza obchodów, miejsca rejestracji, i oczywiście rodzaju obrączek ślubnych, które pozostaną na pamiątkę tego dnia i będą symbolem miłości i lojalności. Sparowane obrączki z białego złota - doskonała i wciąż niezbyt "zakleszczona" opcja.

Pojawienie się pary obrączek z białego złota

Najczęściej w sklepach jubilerskich sprzedający oferują dwa warianty sparowanych złotych obrączek wykonanych z białego metalu. Pierwszym z nich są tradycyjne obrączki o lekko zaokrąglonym kształcie dla młodej pary. W przeciwieństwie do pierścieni z żółtego lub różowego złota, opcja ta wygląda bardziej rygorystycznie i później pasuje do każdej odzieży i obrazu. Szczególnie dobrze wyglądają takie pierścienie podczas ceremonii ślubnej.

Inna opcja ma bardziej nowoczesny wygląd: takie pierścienie mają prosty, nie zaokrąglony kształt. Wydaje się wielu, że taka opcja, wykonana z białego złota, wygląda stylowo, nowocześnie i niestandardowo. Na oba rodzaje obrączek w przyszłości będzie można dokonać różowe złoto nazwisko małżonka lub inny napis.

Warianty pierścieni o różnych wzorach

W opisanych powyżej parach obrączek z białego złota projekt obu pierścieni męskich i żeńskich jest absolutnie identyczny. Różnica jest widoczna tylko w rozmiarze. Ale możesz znaleźć parę, w której występują różnice w projekcie. Najczęściej pierścionek pana młodego jest bardziej klasyczny i skromny, a obrączka dla panny młodej zdobiona jest drogocennymi kamieniami. Tak więc obrączki z diamentowymi wkładkami wyglądają bardzo pięknie. Mogą to być pojedyncze kamienie lub całe rozproszenie pyłu diamentowego, opalizujące i iskrzące na tle jasnego metalu. Ozdoby i wkładki w kolorze żółtym lub różowym złoto mogą być użyte jako elementy dekoracyjne.

sparowane obrączki z białego złota1białe złote obrączki ślubne2parowane obrączki z białego złota3
parowane obrączki z białego złotabiałe złote obrączki ślubne5białe złote obrączki ślubne6
parowane obrączki z białego złota7białe złoto parowane obrączki8białe złote obrączki ślubne9