Wiele dziewcząt po otrzymaniu zaproszenia na ślub przyjaciela, przyjaciela, krewnych jest w kłopotach. Podnieca ich, oczywiście, przyszły strój - chcę, aby sukienka pasowała i wyglądała oryginalnie, smukła, wyglądała na drogie i wykwintne.

Sukienki dla gości na wesele w lecie

W rzeczywistości, wybierając sukienkę na ślub jako gość w lecie, można przejść do kategorii przyjemnych kłopotów, jeśli znasz charakter wydarzenia:

  1. Nieformalne wesela odbywają się na zewnątrz, w namiotach, niedrogich miejscach. Większość uroczystości w tym przypadku odbywa się w ciągu dnia, więc nie będziesz potrzebować wieczornego stroju. Ale piękna długa sukienka, spodnie lub spódnica garnitur, światło sukienka .
  2. Półoficjalne wesele obejmuje wieczorne, świąteczne, ale niezbyt rozrzutne wydarzenia. Na tę okazję można kupić eleganckie sukienki otwarte, sukienki koktajlowe.
  3. Jeśli zostaniesz zaproszony na oficjalny ślub, prawdopodobnie będziesz musiał wydać na kosztowny strój. Najczęściej sygnalizuje się zaproszenie na takie wydarzenie dress code dla kobiet - Suknia wieczorowa. Idąc na ten ślub, nie odmawiaj sobie luksusu - długa suknia dla gości na wesele w lecie może być ozdobiona perłami, koralikami, cyrkoniami, półszlachetnymi kamieniami.

Oczywiście przy wyborze sukienki należy wziąć pod uwagę wiek, pozycję w społeczeństwie. Przy okazji, szczególną uwagę należy zwrócić na tematyczne wesela, kiedy nowożeńcy w zaproszeniu określają styl ślubu, a goście próbują odebrać odpowiedni strój.

Letnia sukienka na wesele jako gość - zasady ubioru ślubnego

Myśląc o swoim wizerunku, musisz znać kilka funkcji:

  1. Jeśli ceremonia przewiduje ślub, warto porzucić jasne, prowokujące sukienki, zadbać o nakrycie głowy.
  2. Wskazane jest, aby nie nosić białej sukni na letnie wesele - może odwrócić uwagę od oblubienicy. Czarny strój nie jest pożądany.
  3. Sukienki na ślub dla gości w lecie mogą być jasne, ale nie krzykliwe.
  4. Akcesoria również odgrywają ważną rolę - nie stawiaj wszystkiego najlepszego na raz. Kobiecość i elegancja to najlepsza ozdoba dla kobiety.

Jeśli wątpisz w status wydarzenia, w stosowności twojego stroju, wtedy każda panna młoda planująca ślub z przyjemnością odpowie na twoje pytania - nie bój się poprosić o radę.

sukienka na wesele jako letni gość1sukienka na wesele jako gość w lecie2sukienka na ślub jako gość w lecie3
sukienka na ślub jako letni gość4sukienka na wesele jako letni gość5sukienka na ślub jako gość w lecie6
sukienka na ślub jako gość w lecie7sukienka na ślub jako gość w lecie8sukienka na ślub jako letni gość9