Suknia ślubna jest fioletowa - jest to idealna propozycja dla panny młodej, która rozpoczęła tematyczne wesele lub po prostu chce zapamiętać nie tylko ten dzień, ale także strój.

Projektanci mody zawsze reagują na pragnienia dziewcząt, a dziś jest wiele opcji dla liliowych sukien ślubnych: naturalnie ich osobliwość tkwi nie tylko w stylu, ale także cieniu, a także ich kombinacji.

Moda i odcienie bzu sukien ślubnych

  1. Suknia ślubna z liliowym paskiem. Suknia ślubna z liliową wstążką to propozycja dla tych, którzy chcą połączyć tradycję i nowoczesność. W takim przypadku biały kolor sukienki zostaje zachowany, ale ma jasny detal - pas. Z reguły jest satynowy i może być bogaty lub delikatny odcień. Duża kokardka z tyłu sprawi, że styl będzie bardziej kobiecy, a jego nieobecność będzie surowa. Zaletą takiej sukienki jest to, że linia talii podkreśla linię talii. Spódnica może być zarówno długa, jak i krótka.
  2. Suknia ślubna w kolorze lawendy. Lawendowa suknia ślubna ma łagodny, stonowany kolor liliowy. Można ją przypisać pastelowi, więc dla sukni ślubnej jest to odpowiedni kolor, który harmonijnie wpasuje się w świąteczną atmosferę. Takie sukienki można ozdobić wieloma zestawami i wytłaczać dzięki połączeniu ciężkiego i lekkiego, półprzezroczystego materiału. Jasne kwiaty będą nie tylko dekorować, ale także urozmaicić ogólny spokój.
  3. Suknia ślubna bez. Lilac jest bardziej nasycony niż lawenda, dlatego pasuje bardziej do ciemnowłosych dziewczynek. Jeśli lili wydaje się niepotrzebnie jasną opcją na wesele, lepiej przerwać wybór na biało-liliową suknię ślubną, gdzie górna część może być najjaśniejsza w sukience, a dolna część w białe odcienie. Można to osiągnąć za pomocą ruches, które powinny być wybrane w jednym zakresie od ciemnego do lekkiego. Sukienka, która łączy w sobie kilka kolorów, wygląda o wiele ciekawiej, a poza tym o wiele łatwiej jest wybrać akcesoria do niej.
suknia ślubna z liliową wstążką 1suknia ślubna z liliową wstążką 2suknia ślubna z liliową wstążką 3
suknia ślubna z liliową wstążką 4suknia ślubna z liliową wstążką 5suknia ślubna z liliową wstążką 6
suknia ślubna z liliową wstążką 7suknia ślubna z liliową wstążką 8suknia ślubna z liliową wstążką 9