Tak więc twój bliski przyjaciel lub krewny zdecydował się na najbardziej poważny czyn w swoim życiu. Co ubrać, jeśli jesteś gościem na weselu, a pożądana forma ubioru nie jest wskazana w liście? Jeśli nie jesteś świadkiem ze strony pana młodego lub narzeczonej lub jej przyjaciółek, nie ma potrzeby koordynowania swojego stroju, możesz wybrać to, co preferujesz. Jednak wybór ubrań, jeśli zostaną zaproszeni na wesele, powinien podlegać pewnym nieopisanym zasadom:

  1. Ponieważ biel jest kolorem panny młodej, ważne jest, aby zrozumieć, że noszenie białej sukni na wesele gościa jest nie do przyjęcia.
  2. Czarne ubranie jest również uważane za złą formę. Dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiet.
  3. Wulgarny strój, a także krzykliwe, pstrokate kolory są wyjątkowo niepożądane.

Wybór odzieży i obuwia zależy również od miejsca, w którym odbędzie się uroczystość.

Kawiarnia (restauracja)
  1. Co ubrać dla gości na weselu? Najlepsza opcja dla kobiet - piękna sukienka spokojne kolory, niezbyt krótkie. Dla mężczyzn - klasyczny garnitur i koszula. Kolor zależy od pory roku i może różnić się od jasnych odcieni szarości do bogatych ciemnych odcieni, innych niż czerń.
  2. Co powinienem ubrać na ślubną parę? Eleganckie pary, których stroje są harmonijnie połączone. Na przykład, jeśli krawat gościa pasuje do koloru sukni jego żony.
  3. Co ubrać w ciążę na wesele? Gość w interesującej pozycji wybaczyć brak obcasów. Ubrania powinny być tak wygodne, jak to tylko możliwe.
  4. Tematyczne wesele. Wymagania dotyczące stylu ubioru są wskazane w zaproszeniu, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyraźnie. Jeśli na przykład zaplanowano ślub w dżinsach, zwykle nie pojawia się pytanie o to, w co się ubrać. Jest to jedna z najwygodniejszych i najbardziej ekonomicznych opcji ślubów tematycznych, ponieważ przynajmniej jedna para dżinsów jest dla wszystkich.

Ślub w przyrodzie - w co się ubrać?

Jeśli masz na myśli ślub w otwartej letniej kawiarni, a nie piknik w lesie, w tym przypadku wymagania dotyczące odzieży są takie same jak w przypadku obiektów w pomieszczeniach. Aby zabezpieczyć się przed wieczornym chłodem, możesz zabrać ze sobą bolerko lub lekką szatę.

Goście weselni - w co się ubrać 1Goście weselni - w co się ubrać 2Goście na weselu - w co się ubrać 3
Goście weselni - w co się ubrać 4Goście weselni - w co się ubrać 5Goście weselni - w co się ubrać 6
Goście weselni - w co się ubrać 7Goście weselni - w co się ubrać 8Goście na weselu - co włożyć 9