Dla każdej dziewczyny ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w jej życiu. Oczywiście, chce zatrzymać ten dzień w jej pamięci na zawsze. A głównym pytaniem, które panna młoda śpieszy się, aby zdecydować, jest wybór sukni ślubnej.

Jeśli wcześniej strój ślubny musiał być długi, bujny i wyjątkowo biały, dziś projektanci oferują szeroką gamę modeli i kolorów. Szczęśliwe dziewczyny chcą być urocze i nie do odparcia w tym dniu, ale jednocześnie różnią się od standardowych i zwykłych dziewczyn z tradycyjnymi strojami.

Krótka koronkowa suknia ślubna

W ostatnich latach narzeczeni coraz częściej odmawiają długich i luksusowych produktów, preferując bardziej powściągliwe, ale nie mniej eleganckie modele. Krótka biała sukienka z koronką może być świetną alternatywą, podkreślającą kobiecą kruchość, niewinność i wdzięk. Miłośnicy popularnych styl dolarów dziecka Warto zwrócić uwagę na urocze i flirty, które dzięki gorsetowi podkreślają elegancki biust, a puszysta spódnica tworzy świąteczny nastrój. Aby być oryginalnym i nie do odparcia, obraz powinien być uzupełniony małą tabletką ozdobioną siatką i kwiatami. Lub może to być gorsetowa sukienka z puszystą krótką spódniczką ozdobioną irlandzką koronką.

Poważne dziewczyny prawdopodobnie polubią sukienkę w kształcie trapezu. Prosty i skromnie wyglądający produkt może stać się luksusowym strojem, jeśli zdobi go najdelikatniejsza gipiura z małym frędzlami. Pełna wdzięku fryzura, buty na wysokim obcasie i kolczyki z sopelku dopełnią delikatnego wyglądu.

Ale panny młode, które uwielbiają szyk i luksus, powinny zwrócić uwagę na model gorsetowej sukienki z dopasowaną krótką spódniczką. Na pierwszy rzut oka produkt może wydawać się całkiem zwyczajny, ale długa, przezroczysta spódnica z siatki, ozdobiona luksusową koronką poniżej, robi to, a sukienka staje się drogą i elegancką suknią ślubną.

krótkie koronkowe suknie ślubne 1krótkie koronkowe suknie ślubne 2krótkie koronkowe suknie ślubne 3
krótkie koronkowe suknie ślubne 4krótkie koronkowe suknie ślubne 5krótkie koronkowe suknie ślubne 6
krótkie koronkowe suknie ślubne 7krótkie koronkowe suknie ślubne 8krótkie koronkowe suknie ślubne 9