Jeśli wcześniej panna młoda wolała śnieżnobiałe, bujne sukienki, w których znajdowali się w centrum powszechnej uwagi, wówczas coraz częściej młode dziewczyny wybierają krótkie ślubne suknie. Ta opcja jest idealna dla posiadaczy pięknych szczupłych nóg. Jest to łatwe, wygodne i nie musi być ciągle mylone w długich sznurowadłach, schładzając ruch. Dla dziewczyny, która chce wyglądać nietypowo, ten strój jest idealny. Chociaż na przykład krótka suknia ślubna w zimie nie jest najlepszą opcją, choć nadal istnieją modele, które uzupełniają panny młode długim płaszczem i futrzanym kapeluszem.

Krótkie style strojów ślubnych

Projektanci mody nie przestają zadziwiać swoją wyobraźnią i oryginalnością. Oferują taką różnorodność modeli, że nawet najbardziej wymagająca panna młoda może wybrać sukienkę na swój gust.

Krótkie puszyste suknie ślubne

Takie modele są obecnie u szczytu popularności. Są wybierane przez odważne młode dziewczyny, które nie chcą ubierać się w kilometry materiału. Krótkie sukienki uosabiają kobiecość, odwagę i żartobliwość. Pozwalają zademonstrować dobrą sylwetkę i smukłe nogi. Niektóre modele są bardzo podobne do tutu baletowego z dopasowanym topem i ultra mini teksturą spódnicy. W takim stroju musisz znaleźć piękne buty i akcesoria.

Krótkie wspaniałe suknie ślubne 1Krótkie puszyste suknie ślubne 2Krótkie sukienki ślubne 3

Krótkie suknie ślubne z pociągiem

Dziewczęta, które nie są tak odważne, powinny kupić strój z pociągiem, który można odpiąć w razie potrzeby. Kombinacja krótkiego mini z długim trenem lekkiej konsystencji daje obraz zwiewności, wdzięku i seksualności. Ta sukienka nie powinna zbierać zbyt długiej zasłony, ponieważ odwróci uwagę od stroju. Idealny do wizerunku tiary.

Krótkie suknie ślubne z pociągiem 1Krótkie suknie ślubne z pociągiem 2Krótkie suknie ślubne z pociągiem 3

Krótkie suknie ślubne z gorsetem

Dla chudych dziewcząt o małych piersiach pasuje gorset. On to podniesie i wizualnie wzrośnie. Gorsetowa sukienka z niskim stanem jest teraz bardzo popularna. Sylwetka staje się wdzięczna i delikatna, co jest tak ważne dla młodej żony.

Krótkie suknie ślubne z gorsetem 1Krótkie suknie ślubne z gorsetem 2Krótkie suknie ślubne z gorsetem 3

Krótka koronkowa suknia ślubna

Koronka ponownie stała się hitem sezonu. W takim stroju panna młoda wygląda szczególnie niewinnie i czule. Ponieważ ta tkanina koronkowa sama w sobie wygląda bardzo elegancko, nie powinieneś przekraczać granic i używać licznych koralików i kryształów. Nawet koronkowe wstawki na ramionach i plecach sprawiają, że suknia ślubna jest elegancka i podniosła.

Krótka koronkowa suknia ślubna 1Krótka koronkowa suknia ślubna 2Krótka koronkowa suknia ślubna 3

Krótkie suknie ślubne

Dla miłośników oryginalnego i niestandardowego wyposażenia są modele, które naprawdę przyciągają uwagę. Tutaj prawdziwy lot fantazyjny jest już możliwy. Są modele, które ledwo pokrywają nagość kobiecego ciała, sukienkę składającą się ze złotego body w połączeniu z długą zasłoną lub przypominającą strój kąpielowy bikini. Niezwykle krótkie spodenki, spódnice, a nawet bez niego - jest przejawem szokującej natury panny młodej, która chce zapamiętać ten dzień na zawsze.

Niezwykłe krótkie suknie ślubne 1Krótkie suknie ślubne fantazyjne 2Niezwykłe krótkie suknie ślubne 3

Kolor sukni ślubnej

Teraz wielu projektantów uwielbia eksperymentować i oferuje różne opcje sukien ślubnych na każdy gust i kolor. Jaki kolor mają najkrótsze suknie ślubne?

  1. Krótkie białe suknie ślubne. Niewątpliwie biały kolor kojarzy się z niewinnością i czystością. W takiej sukience panna młoda będzie szczególnie delikatna i piękna. Wielu projektantów, chcąc podkreślić białość sukni, proponuje jej uzupełnienie czarnym pasem. Ta kombinacja wygląda bardzo stylowo i jasno.
  2. Krótkie czerwone suknie ślubne. W tej sukience panna młoda nie pozostanie niezauważona i przyciągnie wiele uwagi. Taką sukienkę wybierają zdecydowane i pewne siebie dziewczyny. Lepiej podnosić buty i akcesoria, które są jak najbardziej zbliżone do koloru.