Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń każdej dziewczyny. A wyglądanie oszałamiająco to naturalne pragnienie każdego z nas. W tym celu dziewczęta rozpoczynają poszukiwania najpiękniejszego i niezwykłego stroju. Oczywiście nikt nie odwołał klasyków. Ona jest zawsze w modzie. Ale projektanci stale oferują coś nowego, ale każdy chce nadążyć za modą. Więc dziewczyny eksperymentują z długością, stylami, a nawet kolorami sukien ślubnych.

Główne trendy sukien ślubnych w 2013 roku

Pierwsze modele krótkich sukien ślubnych zostały zaprezentowane na pokazach mody w latach 60-tych. Te odważne stroje natychmiast polubiły najbardziej śmiałe i ekstrawaganckie panny młode. A w 2013 r. Krótkie sukienki ślubne stały się tylko modą. Projektanci umieścili akcenty, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze krótkiej sukienki na ślub. W 2013 r. Lepiej jest preferować sukienkę z paskami - jedną lub kilkoma. Trendem roku jest sukienka retro syrena. Modne będą wspaniałe, wielowarstwowe modele z przezroczystymi gorsetami, zamkniętymi ramionami i kołnierzami-stelażami. Suknie ślubne Ballroom prezentowane przez Ines di Santo, Kennetha Poole'a i Alvina Valensa. Zamiast zwykłego dekoltu proponuje się kołnierzyk. Ten trend jest najwyraźniej reprezentowany w kolekcjach Carolina Herrera i Beargley Bear.

Kolorowe sukienki od światowych couturierów

W nowym roku projektanci eksperymentowali z kolorem. Najmodniejsze kolorowe krótkie suknie ślubne można znaleźć w Isaac Mizrahi, Douglas Hannant, Vera Wang, Romona Keveza i innych światowych projektantów.

Klasyczne kolory

Krótkie białe suknie ślubne nadal pozostały niezastąpione w większości kolekcji modowych. Takie stroje zawsze będą w modzie. Ale możesz zrobić prawdziwą sensację za pomocą jasnoczerwonego koloru i wszystkich jego odcieni. W krajach azjatyckich ten kolor symbolizuje radość, szczęście i dobrobyt.

krótkie białe suknie ślubne1krótkie białe suknie ślubne2krótkie białe suknie ślubne3

Nie bądź obojętny

Krótkie czerwone suknie ślubne są mniej popularne niż długie. Ale wciąż wybierając taki strój, możesz być pewien, że cały świat będzie na twoich smukłych nogach. Krótkie sukienki szkarłatne, jaskrawoczerwone, fuksja lub ciemny burgund wyglądają nierealnie odważnie, uwodzicielsko i seksownie.

krótkie czerwone suknie ślubne1krótkie czerwone suknie ślubne2krótkie czerwone suknie ślubne3

Dla tych, którzy nie boją się być oryginalni

Hollywoodzkie divy Merlin Monroe i Sarah Jessica Parker wzięły ślub w czarnej sukience. A w tym roku to tylko trend. Przynajmniej tak zdecydowały światowe domy mody. Czarna krótka suknia ślubna jest prawdopodobnie szczytem szaleństwa, ale nadal są tak popularne, jak inne kolory. Czarno-czarne, ciemnoszare lub czarno-białe krótkie suknie ślubne są oferowane przez wielu projektantów w swoich kolekcjach. Ines di Santo, Isaac Mizrahi i Alfred Angelo ozdobili swoje niezwykłe modele czarną koronką, dodatkami lub wzorami, a także halki.

czarna krótka suknia ślubna1czarna krótka suknia ślubna2czarna krótka suknia ślubna3

Delikatnie i z wdziękiem

Krótkie koronkowe suknie ślubne również zajmują silną pozycję na liście trendów mody w nowym roku. Koronkowe sukienki można zobaczyć we wszystkich kolekcjach sukien ślubnych. Z ich pomocą projektanci tworzą lekkie, delikatne obrazy. Style takich sukienek są bardzo proste, ale jednocześnie niezwykle eleganckie i uroczyste. Osobliwością koronkowych sukien ślubnych będzie obniżona linia ramion. Krótka sznurowana suknia ślubna to szczyt wyrafinowania i elegancji. Każda dziewczyna poczuje się jak królowa w takiej sukience.

krótkie koronkowe suknie ślubne1krótkie koronkowe suknie ślubne2krótkie koronkowe suknie ślubne3

Moda zmienia się nieustannie, a co roku pojawiają się nowe trendy. Aby wyglądać perfekcyjnie na własnym ślubie, weź przykład z kolekcji sukien ślubnych z 2013 r. Od światowych producentów. Wiedzą dokładnie, jak powinna wyglądać ekskluzywna krótka suknia ślubna.