Jeśli ktoś nie ma odwagi, jest gwiazdą i "cesarzową" rosyjskiej firmy show - Iriny Allegrova. I tak było zawsze. Jej śmiałe stroje są krępujące i jednocześnie godne podziwu. Potępienie jest jednocześnie utrudnione z pewną zawiścią - nie, nie po śmiałej stronie, ale w niewzruszonej pewności siebie, we własnym wyglądzie i we własnym ciele.

W ujawniającej sukienkę Allegrova pojawiła się w 2011 roku na festiwalu "Nowa Fala". Potem był efektowny strój z stanikiem, podnosząc biust i przezroczystą spódnicę.

Kilka lat później, po zamknięciu tego samego festiwalu w 2013 roku, w przezroczystej sukience, Irina Allegrova znów zrobiła plusk. To była elegancka wieczorowa toaleta o delikatnym perłowo-szarym kolorze. Sukienka siedziała jak druga skóra. Pod tą skórą nie było widać bielizny (która prawdopodobnie nie była). Rozciągał się od środka uda, opadając miękkimi fałdami. I w najbardziej pikantnych miejscach - wzdłuż całej okolicy pachwiny i biegnącej do klatki piersiowej - sukienkę gęsto nabijano cyrkoniami. Przez to nie było widać nic, poza całkowitą nieobecnością czegoś.

ubierz allegrova1ubierz allegrova2

Nowa sukienka Allegrose

Suknia, w której wokalista przyszła na koncert z okazji rocznicy Igora Krutoya, była bardziej powściągliwa i elegancka. Czarny kolor i maksymalna długość sukienki idealnie pasowały do ​​wydarzenia. Spódnica, wykonana z elastycznego materiału, ciasno spleciona z dużymi biodrami gwiazdy, podkreślająca idealną figurę jak na swój wiek. Jednak bez oburzające Allegrova nie mógł się obrazować. Całkowicie przeźroczysty czarny wierzch w okolicy klatki piersiowej obejmował rodzaj serca przykrywającego klatkę piersiową i schodzącego pod ostrym kątem w dół.

Interesujące w tej sytuacji buty, które uzupełniały jej transparentną sukienkę Allegrova. Grube buty na niskim dystansie, stylizowane na buty motocyklistów, zbalansowany strój, dzięki czemu jest trochę "chuliganem". Chociaż wydarzenie nie było zgodne z wydarzeniem.

ubierz allegro3ubierz allegrova4
Inne przezroczyste sukienki

Jednak nasz rodak nie obwinia nas za nic - ona nie jest jedyną, która obnosi się z nią w takich czystych ubraniach. W 2014 roku Anna Semenovich pojawiła się na "Nowej Fali" w zamkniętej, ale efektownej, półprzezroczystej czarnej sukni i bez bielizny. Jannifer Lopez pojawił się w obcisłej, jak druga skóra i półprzezroczysta sukienka. Jedyną różnicą między takimi zjawiskami jest to, że niewielu zachodnich gwiazd, które przekroczyły 60 lat, może sobie pozwolić na takie rzeczy.

Sukienka Allleg5Sukienka Allleg6ubierz allegrova7
Sukienka Allleg8ubierz allegrova9ubierz allegrova10