W sezonie letnim pytania o poprawność noszenia niektórych rzeczy są szczególnie mocno omawiane. letnia szafa . Szorty i koszule, spodnie i T-shirty, męskie paski z dużymi sprzączkami i szorty bermudów w mieście. I najbardziej kontrowersyjną kwestię z ostatnich kilku sezonów można bezpiecznie nazwać pytaniem na temat, czy mogę nosić skarpetki pod sandałami?

Codziennie spotykamy się na ulicy dzieci - dziewczyny i chłopcy, którzy mają skarpetki na sandałach. Ich rodzice mogą być pewni, że buty dla dzieci nie ocierają się o stopy. Dlaczego więc noszenie skarpet pod sandałami dorosłych jest uważane za mautonton i powoduje tak silny negatyw w modach i kobietach mody?

Sandały - najstarszy rodzaj obuwia. Starożytni Grecy, Babilończycy i Rzymianie używali sandałów, aby gorący piasek i kamienie nie paliły stóp. W związku z tym sandały były noszone na bosych stopach. W latach dwudziestych ubiegłego wieku ten rodzaj obuwia przeszedł ogromne zmiany w wyglądzie. Do tej pory sklepowe półki pełne są różnych modeli sandałów damskich i męskich. I nie zawsze jest możliwe znalezienie modelu, który będzie wygodnie siedzieć na stopie, a nie ocierać się ani nie zbierać nigdzie. Dlatego bardzo często, aby uniknąć drobnych urazów, zakładaj sandały na skarpetki. Ponadto skarpetki dobrze wchłaniają pot i zapobiegają silnemu zabrudzeniu stóp. Ale warto zauważyć, że ten sposób noszenia pasuje do modeli z szerokimi paskami - prawie całkowicie zamkniętymi, a także do sportowych sandałów. Ponadto skarpetki powinny być noszone z niską gumką i kolorem, aby pasowały do ​​butów. I jeszcze jedno: w upalne letnie dni nie zapominaj, że skarpetki powinny być zmieniane codziennie, a jeszcze częściej.

Do chwili obecnej styliści radzą, aby otworzyć modele sandałów, na przykład Roman, lub z wieloma paskami, aby nie nosić skarpet. Podobnie jak w kapciach. Nawet jeśli nosisz spodnie do takich modeli, nie szorty. Ale jak wiesz, moda - młoda dama jest zmienna, a niespodzianki czekają na nas w nowych porach roku, a nikt nie wie.

noszą skarpetki z sandałami 1noszą skarpetki z sandałami 2noszą skarpetki z sandałami 3
noszą skarpetki z sandałami 4nosić skarpetki z sandałami 5noszą skarpetki z sandałami 6
noszą skarpetki z sandałami 7noszą skarpetki z sandałami 8nosić skarpetki z sandałami 9