Sen jest integralną i piękną częścią naszego życia, dlatego teraz i teraz martwimy się, czy marzenia spełnić się. Naukowcy badali to zjawisko od wielu stuleci, ale do tej pory nie udało się dojść do jednoznacznego wniosku. Niemniej jednak w takich sprawach zawsze można polegać na bogatym doświadczeniu naszych przodków.

Czy marzenie może się spełnić?

Oczywiście, od czasu do czasu nasze marzenia stają się rzeczywistością. Wszyscy znają uczucie deja vu, które opiera się na niedawnym śnie. Najważniejsze sny w ciągu tygodnia można nazwać tymi, które widzimy w sobotnią noc. W tej chwili śnimy o rzeczach, które najbardziej nas martwią. Jednak prorocze sny nie są tak częste, więc nie powinieneś szukać podtekstu w każdym kolorowym śnie. Poważne znaczenie należy poświęcić snu po tym, jak zostało powtórzone trzy razy. Jeśli chodzi o ludowe znaki o śnie od czwartku do piątku, to te sny spełnią się częściej niż inne, bez względu na to, jak może brzmieć paradoksalnie.

Czy marzenia się spełniają?

Z reguły sny, które widzimy w ciągu dnia, spełniają się bardzo rzadko, dlatego w większości przypadków nie należy nadawać im znaczenia.

Inną rzeczą, gdy marzy się wieczorem, na przykład, od 8 rano do północy. Te sny zostaną zrealizowane w ciągu najbliższych dziewięciu miesięcy. Jeśli chodzi o sny, które widzimy w okresie od północy do 3 godzin, spełniają się w ciągu trzech miesięcy. I wreszcie sny widziane od godziny trzeciej przed świtem szybko stają się rzeczywistością.

Czy marzenia spełniają się w pełni?

W pełni księżyca należy zwrócić szczególną uwagę, ponieważ częściej niż nie, stają się proroczymi. Rzecz w tym, że księżyc w tradycji astrologicznej jest ściśle związany z duszą ludzką, ze stanami emocjonalnymi i psychicznymi. Dlatego najczęściej sny, które widzimy w pełni, charakteryzują twoje własne konflikty wewnętrzne .