Wszystko, co produkuje dom mody Dior, jest niezmiennie duże, a wiele nowych przedmiotów automatycznie przechodzi na kategorię światowych trendów. Nie zostawiajcie wyjątku i podwójnych kolczyków-woreczków "Dior", do stworzenia którego wykorzystano perły, srebro i złoto, prezentowane w kolekcji Mise en Dior. Projektant akcesoriów Camilla Michelli pracował nad stworzeniem tej kolekcji. Udało jej się stworzyć oryginalną dekorację, w której proste formy lakoniczne łączą się z metalami szlachetnymi i minerałami. Stadniny Christian Dior, pod warunkiem, że są oryginalne, nie są drobnym akcentem obrazu, ale stylowym akcentem, który pozwala wyglądać czarująco i niesamowicie kobieco.

Puseta Dior1Puseta Dior2dior 3 klocki
Stylowa stud kolczyki

Biżuteria z perełkami w postaci stylowych pysków posłużyła jako "wyróżnienie" wizerunku legendarnej Audrey Hepburn. Od tego czasu minęło wiele czasu, ale "goździki", które mogą mieć bardzo różnorodny kształt, rozmiar i kolor, są nadal poszukiwane. Srebrne i złote kolczyki Dior, prezentowane w kolekcji Mise en Dior, są ulepszonym modelem klasycznych kolczyków z perłami. W nich projektantka Camille Michelli ucieleśniała pragnienie kobiet, by mieć elegancką i jednocześnie niesamowicie modną biżuterię. Kierując się potrzebami współczesnych dziewcząt, dom mody "Dior" oferował kolekcję puzzli, w których z pewnością znajdzie się para, która doskonale dopełni obraz.

Biżuteria klasyczna - kolczyki ze sztyftem wykonane ze złota z dwoma perłowymi perłami w kolorze białym. Takie kolczyki sprawiają, że wizerunek jest kobiecy, arystokratyczny, zalotny i tajemniczy w tym samym czasie. Dla takiego modelu, zwarta suknia wieczorowa lub formalny garnitur w stylu biznesowym będzie idealną "ramą".

Jeśli obraz zakłada nutę agresywności, ponętnej seksualności, to oryginalne rozwiązanie "Dior" wykonane ze srebrnych i czarnych pereł będzie świetnym rozwiązaniem. Duża ciemna perła, umieszczona za płatkiem małżeńskim, wygląda bardzo imponująco! Wysoka stylizacja, otwierająca gładkie linie kobiecej szyi i ramion, jest korzystnie podkreślana przez tę dekorację, od której nie można oderwać wzroku.

Wydaje się, że niemożliwe jest dopasowanie eleganckich podwójnych ćwieków "Dior" do swobodnego wyglądu, ale tak nie jest! Kolczyki z dużymi perełkami w jasnych kolorach umożliwiają tworzenie stylowych obrazów w stylu casual. Ponadto można nosić kołki Dior w parach lub pojedynczo. Jeden duży ornament, wykonany w oryginalnym designie, korzystnie podkreśli znaczenie wizerunku młodego człowieka.

Z czym mogę założyć podwójne ćwieki?

Aby założyć kolczyki "Dior" nie jest trudne. Kula o mniejszej średnicy, która znajduje się na płatku ucha, zdejmowana. Przekazując "goździki" z tylnej części ucha do płatka ucha, tak aby duża kulka znajdowała się w naturalnym zagłębieniu za nią, pozostaje tylko przymocować kolczyk kulką o mniejszej średnicy.

Oczywiście, aby ukryć takie oryginalne kolczyki za gęstą głową włosów - zbliżoną do zbrodni, ale jest to całkowicie dopuszczalne. Błyskotliwe perły, przenikające przez luźne włosy podczas skręcania głową, niewątpliwie przyciągną uwagę. Ale fryzura, odsłaniając uszy i szyję, wygląda bardziej korzystnie. Wysoki ogon , wyrzeźbione pięknymi lokówkami, stylowymi warkoczami lub zwięzłą wiązką - najlepsze rozwiązanie.

Wybierając szpilki Dior, nie zapominaj, że kolor biżuterii powinien być w harmonii z cerą. Blady odcień skóry zostanie odświeżony przez ciemniejsze kolczyki, a lekkie kolczyki będą idealne dla dziewcząt o ciemnej skórze.

Puseta Dior4woreczki z dyosamiPuseta Dior6
Puseta Dior7Puseta Dior8dyu 9
Puseta Dior10dior 11pouchettes dior12