Wraz z nadejściem ostrego chłodu nadszedł czas, aby poważnie pomyśleć o zakupie dość ciepłych, delikatnych i eleganckich rękawiczek wykonanych z przędzy puchowej. Lekkie puchowe rękawice są bardzo wygodne zarówno podczas długich, wiejskich spacerów, jak i codziennego zimowego wizerunku. Mimo wszystko, naturalny dół jest najcichszą niezawodną ochroną przed silnymi zimowymi mrozami i zimnem, ma wyjątkowe właściwości, takie jak wysoka wytrzymałość, trwałość, praktyczność, nie zakłóca cyrkulacji powietrza atmosferycznego i poprawia krążenie krwi, szybko ogrzewa, jest hipoalergiczny i bezpieczny dla środowiska.

Najłagodniejsza ochrona przed zimnem

Do produkcji akcesoriów zimowych z powodzeniem stosuje się miękkie kozły i królika, bardziej wyrafinowaną i kosztowną alpakę, kozę z kaszmiru o dużej wysokości i króliki Angory, puszysty podszycie nie pracującego dwunożnego wielbłąda.

rękawice z piór1piórkowe rękawiczki2rękawice z piórami3

Białe puchowe mitenki

Kolor biały, oczywiście, piękny i elegancki. Białe, puszyste rękawiczki z dzianiny w ażurowym splocie wyglądają bardzo elegancko i estetycznie, a rysunek, który jest odpowiednio dobrany ze względu na swoje piękno i kunszt, profesjonalny, doskonały drut z najdelikatniejszej przędzy puchowej niewątpliwie posłuży jako doskonała podstawa do stworzenia bardzo wyrafinowanego i wyjątkowego zimowego akcesorium. Warto również zwrócić uwagę na harmonijne i wszechstronne połączenie białych rękawiczek z dowolną gamą kolorystyczną odzieży. Nierzucający się w oczy, ciekawy geometryczny wzór dzianinowych rękawiczek jest zwięzły i bezbłędnie połączony z naturalnym delikatnym, białym kolorem produktu. Podkreśla oryginalność modelu i jego atrakcyjność.

piórkowe mitenki4pióro mitenki5puchate mitenki6
puchowe mitenki7dół mitenki8puchowe mitenki9

Buty przeciwdeszczowe

Z teorii wiadomo, że na przykład koza w dół może wchłonąć do 30% wilgoci, ale skóra dłoni zaskakująco pozostaje sucha. Proponujemy ocenić dość mocne, nieprzemakalne maseczki puchowe styl sportowy (marka CONSOWEAR), której górna część wykonana jest z nowoczesnego wodoodpornego nylonu. W celu dodatkowej izolacji produktu jako wypełniacza stosuje się puch gęsi, a do dekoracji - naturalne futro rexu. Z reguły w obszarze nadgarstka zastosowano delikatnie mocującą gumkę. Przyjemnie jest robić śnieżki i sanki, jeździć na nartach w takich rękawiczkach, ponieważ dłonie są chronione przed zimnem i wilgocią.

puchowe mitenki10puchowe rękawiczki11rękawice z piór12