Ktoś zastanawiał się, dlaczego mówią "wygląda jak ogórek", dlaczego jest ogórek - produkt, z którym porównuje się energiczną, energiczną i doskonale wyglądającą osobę? Prawdopodobnie powodem jest fakt, że to zwykłe i nie wyróżniające się warzywo może zdziałać cuda z naszym wyglądem.

Prosta kompozycja

Ogórki składają się w 95% z płynu - soku z ogórka, który zawiera dużo użytecznych witamin i mikroelementów, a pozostałe 5% włókno to znaczy błonnik pokarmowy, który poprawia perystaltykę jelit i pomaga usunąć wszystkie "śmieci" z naszego zapchanego "fast food" i różnych obszarów ciała. Jest to połączenie korzystnych właściwości witamin, mikroelementów i błonnika, a także fenomenalna, niskokaloryczna zawartość (15 kcal na 100 g!), Które umożliwiają stosowanie ogórków do odchudzania.

Schudnij na ogórkach

Aby schudnąć na ogórkach, wystarczy zaopatrzyć się w to, raz przywiezione z Indii, "cudowny lek", w ilości 1,5 - 2 kg dziennie. Możesz zorganizować dzień wolny na ogórki lub wybrać dietę na ogórki na tydzień. Na dzień postu podziel 1,5 kg mielonych ogórków na 5 części i jedz bez soli przez cały dzień. Biorąc pod uwagę płynną zawartość ogórków, sól nie jest w żadnym wypadku dozwolona, ​​ponieważ zatrzyma całą wodę w sobie i zamiast schudnąć, poczujesz się jak bańka wody. Jeśli nie możesz znieść całego dnia na ogórkach, możesz również zjeść dwa jajka (po jednym na raz) lub 100 g ugotowanej kurczakowej cielęciny. Jeśli chodzi o dietę, możesz wypieścić tosty z chleba żytniego, zrobić sałatkę z ogórków z dodatkiem różnych warzyw i ziół oraz zjeść niskokaloryczny twarożek, jogurt i ułożyć sałatki z olejem roślinnym.

Napój Sassi

Osobną uwagę należy zwrócić na ogórecznik woda sassi , napój odchudzający ogórki których głównymi składnikami są imbir, ogórek i cytryna, do utraty wagi to trio jest niezastąpione! My bierzemy litr wody źródlanej, kroimy ogórki i cytrynę w kółeczka jeden po drugim, dodajemy do wody razem z 1 łyżeczką. startego imbiru. Aby spróbować dodać garść liści mięty. Tę "miksturę" wkładamy do lodówki na noc, a następnego dnia konsumujemy i zdrowiejemy! Pić do utraty wagi z ogórkiem wypić litr dziennie. Pomoże to oczyścić jelita z toksyn, przyspieszy procesy metaboliczne.

Utrata wagi na ogórkach jest skuteczna i popularna, przede wszystkim ze względu na dostępność tego produktu, a ponadto - jest to zwykłe warzywo dla nas, nie ma wyraźnego smaku i nie będzie musiało być spożywane przez "nie mogę". Jeśli chodzi o przeciwwskazania, to porzucić tę metodę będzie mieć wrzód trawienny i chore zapalenie żołądka.