Każda nowoczesna osoba może zadać obrażenia. Dlatego też oznaki uszkodzenia zdrowia i sposób usunięcia tej "infekcji" są interesujące dla wszystkich chorych.

Choroba uderza człowieka jak śnieg na głowie, rośnie bezcelowo i intensywnie. Jednak tradycyjne metody leczenia nie są w stanie pomóc uszkodzeniom, których to dotyczy. Często tradycyjna medycyna prawie nie potrafi zdiagnozować, a czasami próbuje to zrobić i nie przynosi żadnych rezultatów.

Często kompleksowe badanie wszystkich układów i organów ludzkiego ciała kończy się werdyktem: osoba jest absolutnie zdrowa, całe ciało funkcjonuje normalnie. Jednak człowiek stopniowo zanika, traci zainteresowanie życiem, ma apatię na wszystko, dąży do myśli o śmierci i samobójstwo . Nawet jeśli lekarze mogą zdiagnozować, będzie to bardzo rozczarowujące - poważna choroba w bardzo zaniedbanej formie, często nieoperacyjna.

Wraz ze stwierdzeniem uszczerbku na zdrowiu - oznaki tego, że każda osoba, jeśli to pożądane, może zostać znaleziona, jeśli tylko nastąpi zepsucie.

Istnieją wszelkiego rodzaju oznaki uszkodzenia zdrowia, otrzymywane za pieniądze. Złośliwe oko i zepsucie można określić niemal natychmiast, gdy przechodzisz lub bierzesz od kogoś pieniądze. Bardzo często szkoda jest spowodowana przez pożyczkodawców, którzy zazdroścą twojej stabilnej sytuacji finansowej, pożyczają od ciebie, mogą uszkodzić twoje banknoty i odesłać je później. Zawsze myśl zanim oddasz komuś pieniądze.

Objawy psucia się na zdrowiu

Główne oznaki zepsucia:

  • jeśli osoba bez przyczyny i ostrości traci na wadze, nie uprawia sprawności fizycznej i nie daje się ponieść dietom, lub, przeciwnie, bez wyraźnego powodu zaczyna gromadzić się w objętości;
  • jeśli dana osoba cierpi na chroniczną bezsenność, nie zamykając oczu przez wiele dni, a jeśli zasypia, jego sen jest płytki, niespokojny, któremu towarzyszą bolesne sny z koszmarami;
  • jeśli dana osoba traci witalność, w zamian nabywa apatię w stosunku do wszystkiego, co jest związane z żywym interesem;
  • jeśli dana osoba zachoruje podczas wizyty w świątyni (zwłaszcza w służbie);
  • jeśli dana osoba zostanie "nagrodzona" rakiem lub innym nowotworem, zobaczy, zbliżając się do lustra i patrząc mu w oczy, pojawiając się na źrenicach czarnych lub brązowych plam;
  • katalizatorem obecności takiego uszkodzenia jest woda konsekrowana, gdy jest zaszczepiona w oku białka, zaczyna się czerwienić.

Oznaki uszkodzenia zdrowia kobiety

  1. Jeśli kobieta w wieku rozrodczym życzy sobie, próbuje, ale nie może zajść w ciążę.
  2. Jeśli ciąża kończy się poronieniem.
  3. Jeśli kobieta nie poradzi sobie z nagłą zmianą wagi.
  4. Jeśli kobieta ma nieuzasadnione problemy ze skórą (pigmentacja, łuszczyca).

Jak usunąć zepsucie na zdrowie?

Każdego dnia w tygodniu powinieneś zasmakować trzykrotnie szklankę wody święconej i umyć nią twarz, czytając trzykrotnie "Ojcze nasz".

Dobrze usuwa psucie płynącą zimną wodą sprężyny lub klucza. Psucie jest doskonale myte wodą chrzcielną, jeśli weźmiesz udział w czuwaniu wigilii. Kąpiel w Jordanii również służy dobru amulet od złego oka i psucia zdrowia przez cały rok (od Chrztu do Objawienia Pańskiego).

On usunie klątwę i oczyści energiczny człowiek z ciemnego czarów, woskową świecę kościelną, która musi być zapalona na słabnącym księżycu i przez którą przechodzi, po trzykroć czytać "Ojcze nasz", a następnie z modlitwą poprosić św. Cypriana i Ustina o pomoc w pozbyciu się zaklęć Czarnoksiężnika. Świeca zgasła, a następnego dnia umieściła ją w świątyni dla własnego zdrowia.

Kiedy opuszczasz świątynię, musisz kupić krzyż, trochę przepłacając za to. W domu wlej do słoika studnię lub źródlaną wodę i upuść w nim kupiony krzyż. Woda do picia na pusty żołądek jeden kieliszek każdego dnia. Kiedy woda się skończy, krzyż musi zostać zabrany w odosobnionym miejscu.

jak zmniejszyć szkody na zdrowiu

Jak zmniejszyć szkody dla zdrowia?

Od czarnych obrażeń pomoże pozbyć się wody i ognia. Na wschodzącym księżycu o świcie rytuał odbywa się z naturalnego stawu. Ręcznik użyty w tym przypadku jest podawany wrogowi, a świeca woskowa jest przechowywana przez 3 tygodnie w sypialni, a następnie jest spalana, a następnie po 3 dniach od psucia się cmentarza nie będzie śladu śmiertelnej choroby.

Pomóc pozbyć się obrażeń na śmierć może na cmentarzu, dokładniej, są 3 groby na nim, gdzie znajdują się żale poszkodowanych obrażeń. Zmarły pozostawia chorobę i skarb w postaci garści monet. A przez kolejne trzy dni musisz odwiedzić świątynię i umieścić 3 świece na ikonie Zbawiciela, prosząc o własne zdrowie.