Praktycznie każdy w życiu miał takie odczucia, gdy wszystko boli, a pigułki nie pomagają. Jeśli takie warunki rozwiną się po tobie, ubrany "w najlepsze ze wszystkich naraz", poszedł do miejscowych babć, które siedzą od rana do wieczora przed każdym wejściem, to z pewnością możesz powiedzieć, że zostałeś oszukany. Istnieje wiele przejawów złego oka i metod jego determinacji.

Możesz osiągnąć zdrowie, szczęście, świetny biznes itd. Czasami zazdrośni ludzie będą je odmieniać szepcząc inaczej spiski lub dzieje się spontanicznie, a nawet ze złego, po prostu ktoś powiedział właściwe słowa we właściwym czasie i oni "pracowali". Ty, nawet nieświadomie, możesz zadziwić siebie lub swoich bliskich.

Kiedy nagle zaczyna się kręcić głowa i "ziemia wylatuje spod stóp", ale w tym samym czasie jest normalne ciśnienie krwi, nie ma wzrostu temperatury, myśl natychmiast przychodzi - "skąd wiesz, czy nie byłeś oszukany".

Aby zidentyfikować złe oko, trzeba rozbić jajo na przezroczystą, niefasetowaną szklankę wody nad głową "pacjenta". Jajo lepiej używać świeżego, właśnie kupionego (od twojego kurnika jest niemożliwe). Jeśli nici białka wzniosą się ponad wodę z bąbelkami, to jest to złe oko, brak pęcherzyków to dobry znak.

Jak się dowiedzieć, że ktoś został oszukany?

Oznaki złego oka są niezrozumiałym stanem wewnętrznym, jakby niespokojnym w duszy. Osoba doświadcza osłabienia, złego samopoczucia, drżenia w ciele, czasami mdłości i wymiotów. Manifestacje takiego stanu rozpoczynają się spontanicznie i dopiero po chodzeniu. Oznacza to, że złe oko nie może się zamanifestować, jeśli jesteś w domu przez cały dzień, jedynym wyjątkiem jest samolubny - gdy chwaliłeś się przed lustrem.

Jak się dowiedzieć, że dziecko zostało oszukane?

Oznaki złego oka u niemowlęcia jest to nieuzasadniony niepokój i wyraźna płaczliwość. Jeśli odwiedzający przyszli do ciebie (nawet rdzenni mieszkańcy) i bawili się z dzieckiem, a potem dziecko zaczęło być kapryśne, nie kładź się do łóżka, wtedy powinieneś go umyć od złego oka (matka musi wytrzeć dziecko po niewłaściwej stronie brzegu koszulki nocnej).