Urodziny dziecka - najszczęśliwszy dla rodziców. W tym dniu musisz dać mu nie tylko prezenty, ale także zorganizować wakacje, aby zabawić urodzinowego chłopca i jego przyjaciół. Konkursy dla dzieci w dniu ich urodzin dają możliwość zorganizowania wesołego święta w domu lub w przyrodzie, nie pozwolą dzieciom się nudzić i pomóc je urzec.

Oto zabawne i nieszkodliwe opcje.

Tylko bułeczki

Wszystkie pytania dzieci muszą odpowiedzieć "bajgiel". Musisz szybko ich zapytać, jeśli przygotujesz wiele interesujących pytań, dostaniesz dużo zabawy.

Jadalne-niejadalne

Dzieci zbudowane w kręgu powinny łapać ("jeść") lub rzucać piłkę ("nie jedz"). Facylitator nazywa rzeczy jadalne lub niejadalne, ta rywalizacja bardzo lubi dzieci.

Czyja rzecz?

Dla dzieci możesz umieścić rzeczy w pudełku z całego mieszkania - pilota do telewizora, spinki do włosów, słoiki z kremem, łyżki, szczotki do włosów. Akompaniament muzyczny jest włączony, dziecko musi przekazać rzecz osobie, do której należy. Okazuje się to dość zabawne.

Kto tam się ukrył?

Słynna postać jest rysowana na kartce papieru. Ołów stopniowo otwiera obraz. Kto pierwszy zgadł, kto jest tam przedstawiony, jest zwycięzcą.

Snoop

W centrum musisz umieścić pudełko z nagrodą. Dzieciom rozdawać kule (niezwiązane), każdemu inny kolor. Na komendę facetów wypuszczają kulki, wyrywają się i robią różne kształty w powietrzu. Którego balon podszedł bliżej do pudełka z prezentem - wygrał.

Złap

W przyrodzie możesz zorganizować grę "Ziemia i niebo". Łapanie jest dozwolone na polecenie tych, którzy stoją z nogami na ziemi. Uczestnicy skaczący na krześle lub koń na biegunach nie można złapać, są uważane za ptaki na niebie.

W poszukiwaniu skarbu

Na zewnątrz, roztwór z mydlinami wlewa się do nadmuchiwanego basenu, w którym ukrywają się paciorki, monety i małe zabawki. Ten, kto znajdzie więcej skarbów, jest zwycięzcą. Dzieci często są zachwycone poszukiwaniami.

Clothespins

Zabawny konkurs urodzinowy dla dzieci - spinaczy do bielizny, uczestnicy proszeni są o odwrócenie się i liczenie do trzydziestu. W tym czasie musisz zawiesić jak najwięcej kołków w różnych miejscach. Kto zdobędzie większą liczbę drużyn, wygrał.

Uderz w cel

Na urodziny dla chłopców możesz zorganizować konkurs na dokładność dla dzieci. Aby to zrobić, musisz narysować cel i zabrać kulki za pomocą kleistych kleszczy. Po zakończeniu zawodów musisz obliczyć swoje punkty.

Opuszczeni piloci

Musimy wykonać 5-6 samolotów i 20 papierowych brył. Prezentujący uruchamia samoloty, a uczestnicy próbują je zestrzelić. Kto najbardziej zestrzelił - dostaje nagrodę.

Hokej na lodzie

W bramce warunkowej musisz prowadzić balon z rakietą tenisową lub inną piłką, używając go jako pałki. Kilku zawodników rywalizuje.

Kot w torbie

W torbie należy umieścić kilka przedmiotów. Uczestnik musi dotknąć, aby ustalić, co to jest. Ten, kto odgadnie przedmioty, wygra. Szczególnie zabawny jest uzyskiwany z miękkich zabawek.

Smutna księżniczka

Ten zabawny konkurs urodzinowy dla dzieci jest dla dziewcząt. Jedna z gości lub urodzinowa dziewczyna siedzi na krześle pośrodku. Zadaniem uczestników jest rozśmieszyć ją, a księżniczki nie śmiać się.

konkursy urodzinowe dla dzieci 1

Siostro Alyonushka

Konieczne jest zawiązanie chusteczki na balonie i narysowanie twarzy. Okazuje się, że są to bardzo zabawne twarze.

Pisanie z życzeniami

Pod koniec wakacji możesz wyjść na zewnątrz z balonami wypełnionymi helem. Niech chłopcy napiszą na nich swoje życzenia markerem i niech idą w niebo.

Ważne jest, aby nagrodzić wszystkich zwycięzców nagrodami i prezentami przygotowanymi z wyprzedzeniem. Tak zabawna i interesująca rozrywka podczas wakacji nie pozwoli nikomu się nudzić.