Jeśli ktoś nałożył na twój związek obrażenia , na pewno to poczujesz. Będziesz miał pomysł uszkodzenia, że ​​nie wszystko jest tutaj "czyste". Ale ponieważ szkoda wpłynie na twoje postrzeganie partnera, nie będziesz bardzo zdenerwowany z powodu myśli o przyszłym rozstaniu, ponieważ teraz wszystko z nim związane ma przedrostek "nie".

Psucie i życie społeczne

Konsekwencje uszkodzenia relacji dotyczą wszystkich dziedzin życia. Twój wygląd zmienia się w postrzeganiu wszystkich innych. Stracisz pewność siebie w swojej pracy, twoje relacje z twoimi kolegami będą się pogarszać, a nawet obcy będą kłócić się i sprawiać kłopoty z tobą.

Faktem jest, że uszkodzenie związku całkowicie zmienia twój wygląd w oczach innych ludzi, a także wygląd twojego partnera w twoich oczach. Oboje nie stajecie się zewnętrznie, ale energetycznie nieprzyjemni. Dlatego polegać na tym, że teraz skończysz z tymi "zepsutymi" relacjami i znajdziesz kogoś, kto nie jest tego wart. Będziesz ciągnął za klątwę klątwy.

Objawy

Pierwszym symptomem uszkodzenia relacji jest nagły rozłam, który nie ma uzasadnienia. Jednak ty i twój partner zawsze znajdziecie w umyśle powód, nie tylko racjonalny, ale i szalony.

Między wami połączenie energii zostaje utracone. Staje się wam bliski, nieprzyjemny, przerażający i niewygodny. Pod dowolnym pretekstem opuścisz dom, spać i jeść osobno.

Psychicznie dołączasz do partnera "kawałek". Nie chcesz mieć wspólnych dzieci, objawy uszkodzenia relacji nie chcesz się nim zaopiekować, nie chcesz spędzać razem wakacji itp.

Uszkodzenie zaburzenia relacji wpływa nie tylko na psychologię, ale także na fizjologię twoich więzi. Znikniesz wzajemne pragnienie seksualne. Mężczyzna może stać się bezsilny (niezależnie od wieku), a kobieta będzie cierpieć z powodu mniejszego bólu brzucha.

Ty, podobnie jak w przypadku innych rodzajów szkód, będziesz dręczyć koszmary senne . Jedynym głównym "czarnym charakterem" twoich snów będzie twój nowo umiłowany. Będzie cię dręczyć, ścigać, zabijać każdej nocy.