Niektórzy uważają, że problemy w ich życiu osobistym można rozwiązać za pomocą rytuału zaklęć miłosnych. Jednak powinieneś wiedzieć z wyprzedzeniem o konsekwencjach zaklęcia miłosnego dla ofiary i klienta. I jeszcze raz pomyśleć, zanim zwrócisz się do wróżbitów i czarownic.

Konsekwencje zaklęć miłosnych dla klienta

Działając jako klient, osoba często nie rozumie, jakie są konsekwencje zaklęcia miłosnego dla fascynującej osoby. Ale klient i ofiara są zaangażowani w to jednakowo, są to dwa kluczowe punkty rytuału.

Nieprzyjemne skutki zaklęcia miłosnego mogą przypominać o sobie niemal natychmiast i mogą mieć opóźniony efekt. Dzieci mogą zacząć je doświadczać, a nawet wnuki klienta w postaci rodziny przekleństwa . Jednak osoba, która postanowiła oczarować ukochanego lub ukochanego, może zachorować zaraz po rytuale, będzie prześladowana przez niepowodzenia w pracy i relacje z innymi. Jeśli zaklęcie miłosne było bardzo silne, może dojść do wypadku, który całkowicie zniszczy jego życie.

Co to jest niebezpieczne zaklęcie dla ofiary i jej konsekwencje?

Poddając się woli i uczuciom innej osoby przy pomocy rytuału, należy pamiętać, że nie będzie możliwe całkowite stłumienie człowieka. Na poziomie podświadomości osoba nadal instynktownie się opiera. To z czasem doprowadzi do zniszczenia psychiki, a ofiara zaklęcia może oszaleć.

Możliwe też, że z powodu zaklęcia miłosnego tożsamość ofiary ulegnie zmianie, dana osoba stanie się czymś zupełnie innym, kimś obcym o złym usposobieniu i przyzwyczajeniach lub zepsutym, apatycznym "warzywem".

Zaklęcie miłości do siebie co miesiąc i jej konsekwencje

Wiele dziewcząt jest pewnych co jest niebezpiecznym zaklęciem i jego konsekwencjami że negatywne konsekwencje zaklęcia miłosnego dla ofiary i klienta nie dadzą o sobie znać, jeśli dojdzie do jakiegoś prostego rytuału, przeprowadzonego niezależnie. Na przykład zaklęcie miłości do miesiączki. Ale tutaj klient i wykonawca działają w jednej osobie, więc zasada wycofywania będzie działała bezbłędnie. Ogólnie rzecz biorąc, działanie wygląda na nieszkodliwe: dziewczyna bierze świeżą krwawą miesiączkę i dodaje ją do wina (lub innego napoju), a następnie podaje napój potencjalnemu kochankowi. Ale krew jest bardzo potężnym narzędziem magicznym, a zatem odskok od zaklęcia miłosnego może być bardzo silny. Ofiara może stać się prawdziwym zombie, osobą oderwaną od świata i pozbawioną wszystkich emocji . Kobieta, która używa zaklęcia miłosnego, ryzykuje, że stanie się jałowa, utraci atrakcyjność, a nawet straci rozum.