Pieniądze w życiu osoby odgrywają ważną rolę, ponieważ dzięki ich pomocy można znacznie uprościć swoje życie i poprawić warunki życia. Jeśli są jakieś trudności lub stagnacja w biznesie, możesz zrobić z własnej ręki Hordę amulet na pieniądze. Pomaga przyciągać przepływ energii i poprawiać kondycję finansową. Ważne jest, aby uważać, że talizman jest indywidualny i czynić go lepszym na własną rękę. Przy okazji, uważa się, że po raz pierwszy ten amulet pojawił się w czasach Czyngis-chana, który posiadał olbrzymie bogactwo.

Jak zrobić amulet Hordy własnymi rękami?

Idealną opcją jest znalezienie prawdziwej monety Złotej Ordy za wykonanie talizmanu, ale jest to dość trudne zadanie. Spróbuj znaleźć go w sklepach z antykami lub w prywatnych kolekcjach. Jeśli poszukiwania nie powiodły się, amulet Hordy własnymi rękami może zostać wykonany z monety znalezionej na ziemi. Podnieś pensa słowami: "Na szczęście". Ważne jest, aby nie brać pieniędzy na skrzyżowaniach, ponieważ w takich miejscach należy zostawić przedmioty z przekleństwami i zepsucie . Po znalezieniu monety możesz przejść do rytuału.

Aby amulet Hordy przyciągał pieniądze i powodzenia, musisz kupić trzy zielone świece i sznur ciemnego koloru. Na wschodzącym księżycu o północy zapal świece i umieść je w trójkącie. Weź monetę w dłoń, zamknij oczy i wyobraź sobie bogatego człowieka, a następnie spowiedz taką konspirację:

"Mam jedną monetę w rękach,

Ponieważ jest teraz ze mną, niewolnicy Boga (imię) i bogactwo będą ze mną.

Moja moneta będzie przyciągać innych, wzywać, prowadzić.

Teraz żyję w dobrobycie, żyję w bogactwie. "

Powtórz wszystkie siedem razy, a za liną wykonaj krzyż na monecie, wypowiadając te słowa:

"Zawiązuję krawat, przyciągam pieniądze!"

Nie przecinaj końców liny, lecz spalaj płomień świecy. Następnym krokiem jest pozostawienie amuletu między świecami do rana. Po tym można go użyć.

Jak korzystać z amuletu Hordy?

Noszenie talizmanu powinno być jak najbliżej ciała, na przykład idealnym miejscem dla mężczyzn jest wewnętrzna kieszeń kurtki, a dla kobiety najlepiej jest używać talizmanu jako naszyjnika. jak używać amuletu horda Aby to zadziałało, powinieneś rozważyć pewne zasady:

  1. Natychmiast po zrobieniu amulet musi być stale noszony przez dziesięć dni. Ogólnie rzecz biorąc, aby przyciągnąć pieniądze, należy zdjąć go jak najmniej.
  2. Nie oddawaj go w ręce nikomu, nie zaleca się nawet pokazywania talizmanu. Chodzi o to, że jego energia może przejść do innej osoby.
  3. Zabronione jest zwilżanie uroku w wodzie.
  4. Wykonaj konkretne akcje przed amuletem, na przykład przesuń się po szczeblach kariery, zdobądź 10 tysięcy, i tak dalej.

Jeśli amulet zostanie zgubiony lub rozdarty, to wymaga ataku energii. W takim przypadku warto stworzyć nową wersję.