Im bliżej sezonu gorącego, tym bardziej istotne są odchudzające się koktajle. W upale nie ma nic, czego byś chciał i możesz doskonale delektować się koktajlem ze świeżego owocu, który między innymi jest dobry do obniżenia ogólnej wartości kalorycznej codziennej diety, a tym samym przyczynia się do utraty wagi.

Mineral Slimming Cocktail

Ze wszystkich opcji ten jest najprostszy. Aby przygotować koktajl mineralny, wystarczy kupić specjalną mieszankę w aptece. Został zaprojektowany, aby pomóc w radzeniu sobie z głodem i zwiększonym apetytem, ​​a także pomaga wyeliminować toksyny.

Ale bez względu na to, jak fajnie - mieszanina aptek - to prawie zawsze chemia. Nie można mieć pewności, że wszystkie deklarowane efekty się zamanifestują, a eksperymentowanie z samym sobą również nie jest pożądane. Dla tych, którzy chcą jeść naturalną żywność, ta metoda nie jest odpowiednia: rzeczywiście, większą pewność daje pachnące jabłko na ladzie, z którego można zrobić koktajl, a nie jakiś proszek. Jeśli chcesz schudnąć na naturalnych i oczywiście nieszkodliwych elementach - wybierz naturalne opcje.

Odchudzające koktajle energetyczne

Z reguły ta grupa obejmuje różne reklamowane koktajle chemiczne, często dystrybuowane przez marketing sieciowy. Ta opcja jest również w proszku, więc nie są również odpowiednie dla wszystkich miłośników naturalnych składników. Obecnie nie ma informacji o ich udowodnionej skuteczności.

Koktajl wyszczuplający tlen

To koktajle tlenowe niezwykle przydatne dla zdrowia, znane od dawna. Ale jeśli zastąpisz je zwykłym obiadem, to bardzo łatwo schudnąć! Jedynym problemem jest to, że nie jest to produkt najtańszy: można go kupić w centrach handlowych lub w podobnych miejscach, a gotować można w domu tylko za pomocą specjalnego urządzenia, które trudno znaleźć w sprzedaży.

Odchudzające się koktajle owocowe

Do tej pory jest to najbardziej naturalna opcja. Najprostszy i najtańszy sposób na znalezienie harmonii. Zastąpienie niskokalorycznych koktajli owocowych 1-2 posiłkami, łatwo pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Najważniejsze - na pewno nie przynosi to szkody, ponieważ pijesz naturalny, świeżo przygotowany z naturalnych składników mieszanki!

Dlaczego warto zastąpić obiad? To proste: po południu wypalasz kilka kalorii, a dobry obiad pomaga przybierać na wadze, a lekki smoothie go redukuje!

Przepisy: koktajle odchudzające

Z reguły przy przygotowywaniu koktajli potrzebny jest mikser lub kombajn, z którym cały proces przygotowania zajmie nie więcej niż 5 minut. Zastanów się więc nad pysznymi i niskokalorycznymi opcjami:

  1. Koktajl z kiwi dla utraty wagi . Wmieszaj do blendera 2 kiwi i 1 grejpfruta (obrane i obrane). Porcja będzie duża, odpowiednia do pełnego posiłku. Możesz pić w dwóch dawkach w odstępie około 1-2 godzin.
  2. Zielony koktajl wyszczuplający . Weź kilka szczawiu, sałaty, trochę pietruszki i kopru, dodaj szklankę ananasa lub soku pomarańczowego, wymieszaj zielone koktajle wyszczuplające blender. Jest to jedna z najbardziej przydatnych opcji.
  3. Koktajl z cynamonem do utraty wagi . Wymieszaj w blenderze szklankę soku jabłkowego, gruszki i 2 szczypty proszku imbirowego. Świetny koktajl do słodkich zębów.
  4. Koktajl warzywny . Zmieszaj startą marchewkę z pomidorem, dodaj trochę wody i czerwonego pieprzu. Jeśli pijesz ten koktajl dwa razy dziennie, wyniki będą bardzo szybkie.
  5. Pyszne smoothie . Weź równy udział arbuza, melona i kiwi, wymieszaj wszystko w blenderze. Doskonała przekąska na gorący sezon!

Do koktajli nie można dodawać soli ani cukru: tylko pieprz, imbir lub cynamon. Dzięki temu osiągniesz najlepsze wyniki w krótkim czasie.