Większość europejskich dziewcząt z natury ma jasnobrązowy kolor loków. Moda na naturalne piękno nadała temu tonowi drugą szansę, ponieważ brunetki i blondynki pędzą, by odświeżyć włosy w jasnobrązowym kolorze. Dziś dowiadujemy się, kim właściwie są jasnobrązowe włosy i jakie są jego odcienie.

Jasny brąz

O dziwo, ten blond kolor odnosi się do kategorii "blond", choć jesteśmy przyzwyczajeni do kojarzenia go wyłącznie z blond pasemkami. Jednak ciemne odcienie światła - i średnio-brązowy są zwykle nazywane ciemnymi blondynami, a nawet ciemniejsze - bardzo ciemne blondynki.

Ciemnoblond włosy są klasyfikowane jako jasnobrązowe.

Chłodno jasnobrązowy kolor włosów

Farby tego koloru są zarówno ciemne, jak i lekkie. Nie mają ciepłych złotych lub czerwonawych nut i rzucane bardziej jak popiół lub stalowy połysk.

Najkorzystniej chłodne blond włosy wyglądają na panie typu "zimowego", które mają białą cerę. Jasne odcienie podkreślają niebieskie oczy i zielonooki garnitur ciemnobrązowy.

Właściciele ciepłych odcieni skóry i ciemnoskórych kobiet raczej nie polubią wyniku barwienia w zimnych odcieniach jasnobrązowego.

Pearly jasnobrązowy kolor włosów

Kolory tego odcienia nadają włosom naturalny odcień "skandynawski". W związku z tym, aby pomalować loki w perłowej blondie, są dziewczyny, których naturalny kolor włosów jest bardzo jasny. Doskonale podkreśla błękit oczu, ale w przypadku cięcia oczu efekt barwienia może nie być przyjemny. Brązy i brunetki mogą również nie pasować do odcienia, ponadto uzyskanie jednolitego zabarwienia w tym przypadku będzie możliwe dopiero po wstępnym wyjaśnieniu.

Kolor włosów miedzianych

Ton ten zaskakująco harmonijnie łączy w sobie zimne nuty jasnobrązowego i ciepłego odcienia miedzi. Rezultatem jest zimny kasztanowy kolor, który jest niezwykle rzadki w przyrodzie.

Pasemka tego tonu ozdobią posiadacza jasnej skóry, podkreślają niebieskie lub zielone oczy. Ciemnoskóra kobieta ten obraz absolutnie nie nadaje się.

Najlepiej miedziano-jasnobrązowy leży na naturalnym jasnym kolorze włosów, chociaż w jasnobrązowych plamach również nie powinien powodować problemów.

Jasnobrązowy kolor włosów z pasemkami

Uwypukla się elegancki akcent, który podkreśli piękno jasnobrązowych włosów.

  1. Kalifornijskie fryzury świetnie wyglądają na ciemnych blond włosach. Polega na rozjaśnieniu pasm bez respektowania granic, co tworzy najbardziej naturalny obraz. Folia nie jest używana podczas zabiegu - wyprostowane pasma są umieszczane razem z niepomalowanymi.
  2. Podświetlanie francuskie to delikatne rozjaśnienie, tworząc efekt poparzeń słonecznych. Doskonale wygląda na jasnych blond włosach.
  3. Rewers melioracja - ta procedura jest niezbędna dla blondynki, która chce przywrócić naturalny kolor blond włosów. Takie podświetlanie ukryje rosnące korzenie i pozwoli zachować żyły wysuszone przez rozjaśnienie, przywracając naturalny ton krok po kroku i bezpiecznie.
Jak odświeżyć blond włosy?

Jeśli jasnobrązowy kolor jest nudny, możesz użyć kolorów barwy lub toników, które dodadzą nowe nuty do włosów i dodadzą blasku lokom.

Skuteczny dla odświeżających kolorów i środków ludowych, które również leczy i odżywiają włosy.

  1. Jasne blond włosy przydają się do spłukiwania rosół z kwiatów rumianku z dodatkiem soku z cytryny. Sam sok cytrynowy, zastosowany do pojedynczych pasm, pozwala uzyskać efekt podświetlania światłem.
  2. Przy ciemnych blond włosach odpowiednie jest płukanie z wywaru szałwiowego - potrzebujesz dwóch litrów wrzącej wody na pół szklanki liści. Oznacza naleganie, filtrowanie i chłodzenie. Sage sprawia, że ​​włosy stają się ciemniejsze i nadają blasku.
jasnobrązowy kolor włosów 1jasnobrązowy kolor włosów 2jasnobrązowy kolor włosów 3
jasnobrązowy kolor włosów 4jasnobrązowy kolor włosów 5jasnobrązowy kolor włosów 6
jasnobrązowy kolor włosów 7jasnobrązowy kolor włosów 8jasnobrązowy kolor włosów 9