Lato to czas nowych wrażeń i eksperymentów z obrazem. Teraz w trend, naturalność i naturalność, ale także ekstrawaganckie odcienie loków pozostają modne, na przykład różowy. Oprócz interesującego wyglądu, ten kolor doskonale eliminuje zażółcenie po rozjaśnieniu pasm. Oczywiście szybko się nudzi, dlatego zaleca się raczej stosowanie toniku o różowym włosiu zamiast trwałej farby. Poza tym odcień balsamu mniej poszkodowanych loków, aw większości przypadków nawet się o nie troszczy.

Dobry różowy tonik do włosów

Najbardziej dostępnym i popularnym środkiem zaradczym jest Clever Company Tonic. Ostatnio ta linia produktów została ulepszona i zaktualizowana, teraz balsamy odcień dają efekt biolaminacji i starannie pielęgnują loki. Zalecane toniki do włosów - "różowa perła" (№9.05) i "dymny różowy" (№ 8,53).

Inne wysokiej jakości balsamy koloryzujące:

  • Estel Solo Ton (nr 16.16, 1.47);
  • Sim Sensitive Match SensiDO Magenta;
  • Bielita Viteks Color Lux Pink Pearl (№16);
  • Estel Love Nuance (# 10.65).

Różowa tonik na jasnym i blond włosach

Prezentowany kolor wygląda najlepiej na blondach, ponieważ jasne i jasnobrązowe loki doskonale wchłaniają pigment i mogą być barwione.

Z jednej strony jest to dobre, ponieważ różowy odcień będzie trwał dłużej. Jednocześnie taka wytrzymałość może powodować problemy, jeśli ton nie pasuje, okaże się zbyt jasny lub, przeciwnie, blady, nierównomiernie rozłożony.

Różowa tonika na ciemne włosy

Na płonących brunetkach opisany kolor nie będzie zauważalny, konieczne jest wstępne rozjaśnienie loków lub pojedynczych pasm. Z ciekawym różowym tonikiem wygląda chodźmy i shatush, jeśli zastosujesz go tylko na końcach.

Właściciele kasztanowych i ciemnoblond włosów mogą eksperymentować z prezentowanym narzędziem. W obecności takich naturalnych loków tonik sprawi, że ich kolor będzie bardziej nasycony i jasny, doda blasku i niezwykłego różowego odcienia.

różowy tonik do włosów 1tonik do włosów różowych 2tonik do włosów różowy 3
różowy tonik do włosów 4tonik do włosów w kolorze różowym 5tonik do włosów w kolorze różowym 6
różowy tonik do włosów 7tonik do włosów w kolorze różowym 8tonik do włosów różowy 9