Kobiece włosy są jej atutem, siłą jej piękna i dowodem, że damy opiekują się sobą. Bez względu na to, jak jasny i umiejętny jest makijaż, jakiekolwiek akcesoria zdobią kobietę, ale jeśli jej włosy nie są w porządku, to jest uderzające i niszczące u podstaw wszystkich starań, aby wyglądać w 100%.

Dlatego stan włosów musi być nienaganny, a do pomocy w tym trzeba włączyć nie tyle do produktów do stylizacji, co do naturalnych składników, które są naprawdę w stanie dać życie włosom.

Huile D * ARGAN Magic Glance to 100% olej arganowy, który zawiera:

  • witaminy A, E, F - są niezbędne do rewitalizacji łodygi włosa, a po ekspozycji na skórę głowy aktywuje mieszki włosowe, powodując, że włosy stają się gęste, gęste i lśniące;
  • Tokoferole - przeciwutleniacze, które przedłużają życie włosów, zwiększają ich cykl i zapobiegają wypadaniu włosów;
  • Alkohole triterpenowe - w obecności stanu zapalnego skóry głowy, wirusów lub grzybów, olej pomoże pozbyć się ich, przywracając naturalną odporność.

Huile D * ARGAN Magic Glance zatrzymuje wszystkie składniki odżywcze, ponieważ nie jest przetwarzany.

Kto wybiera Huile D * ARGAN Magic Glance?

Kiedy włosy stają się rozcieńczone i rozszczepione, oznacza to, że ma porowatą strukturę. Często wynika to z braku wilgoci i odżywienia, co jest szczególnie potrzebne w przypadku długich włosów. Korzeń włosa odbiera składniki odżywcze z powodu krążenia krwi i wysyła je do rdzenia, aby go wzmocnić. Gdy wędka jest długa, składniki odżywcze czasami nie docierają do końcówki, a zatem główne problemy związane z końcami włosów. Aby temu zapobiec, konieczne jest odżywienie zarówno skóry głowy, jak i włosów.

Używa się do tego celu Huile D * ARGAN Magic Glance - kilka kropel oleju po umyciu włosów zapewni nawilżenie, ochronę i odżywienie włosów na całej ich długości.

Olejek polecany jest wszystkim kobietom, które chcą mieć luksusowe loki, a w szczególności jest przydatny dla osób, które:

  • maluje włosy;
  • używa produktów do stylizacji z zawartością alkoholu;
  • dotyczy termowarstwy - suszarki do włosów, żelaza, lokówek, lokówki;
  • ma długie włosy;
  • marzy o lśniących, gęstych i gładkich włosach.

Wynik użycia oleju jest oczywisty po pierwszym użyciu.