Procedura przedłużania włosów jest dość droga, więc gdy istnieje chęć ich usunięcia, wielu próbuje zaoszczędzić pieniądze i szukać sposobów, aby zrobić to samemu. Pytanie o to, jak usunąć przedłużanie włosów w domu, jest jednym z najbardziej popularnych na forach poświęconych dbaniu o siebie.

Oczywiście, lepiej nie stintować i robić to w salonie, zawodowcu. O wiele mniej szans na uszkodzenie własnych włosów, ale wciąż możesz usunąć przedłużenia włosów i siebie. Trzeba tylko być moralnie gotowym na to, że wraz z haftowanymi pasmami na pewno będzie kilka własnych.

Jak usunąć wstążkowe przedłużanie włosów?

Aby usunąć opasane gromadzenie , przede wszystkim należy zmiękczyć klej, z którym sploty są zamocowane. W tym celu strumień gorącego powietrza pochodzi z suszarki. Następnie pasma są starannie rozdzielone, a większość z nich jest stosunkowo łatwo usuwana. Aby usunąć pozostałe taśmy, użyj roztworów zawierających alkohol, które pomogą usunąć resztki kleju. Niektórzy doradzają przy użyciu zmywacza do paznokci lub produktów na bazie acetonu, ale najlepiej tego nie robić. Jednorazowe spożywanie alkoholu jest wystarczająco bezpieczne dla włosów i skóry głowy, czego nie można powiedzieć o tych środkach.

Jak usunąć włosy zaostrzone metodą angielską lub włoską?

To gromadzenie odbywa się za pomocą specjalnych kapsułek keratynowych, które są przymocowane do włosów w wyniku ogrzewania. Nie da się tego zrobić za pomocą improwizowanych funduszy, ponieważ aby usunąć same włosy, potrzebujesz przede wszystkim specjalnego płynu do rozpuszczania kapsułek. Kup, może być w sklepach internetowych lub specjalistycznych sklepach. Remover (zazwyczaj żel) nakłada się na kapsułki przez 20 minut, po czym włosy należy nałożyć tłustą maską lub po prostu nasmarować olejem do włosów. Najlepszy efekt można uzyskać dodając efekt gorącego wilgotnego powietrza (odpowiednia jest łaźnia parowa lub po prostu gorąca kąpiel). Że kapsułki się odblokują, zajmuje to godzinę lub trochę więcej.

Jak usunąć włosy, pchnąć przy pomocy koralików? Jak usunąć przedłużanie włosów w domu

Ta metoda jest obecnie praktycznie nieużywana, ponieważ mechanicznie i bardzo poważnie uszkadza włosy, ale możliwe jest łatwe usuwanie włosów, które zostały utworzone za pomocą zacisków. Odpowiednia pinceta z zaciskami do paznokci.

Jak usunąć włosy zaostrzone hiszpańską metodą?

Zimno (Hiszpański) build-up uważany jest za najbardziej oszczędny, ponieważ zamki są mocowane ręcznie za pomocą kleju medycznego. Ale prawie niemożliwe jest zdjąć go z siebie, z wyjątkiem większości włosów. Dlatego, jeśli użyłeś tej metody, lepiej udać się do salonu i skorzystać z usług profesjonalisty.