Włosy średniej długości występują częściej u kobiet niż u innych, najprawdopodobniej dlatego, że są dość wygodne i łatwe w pielęgnacji. Co więcej, należy zauważyć, że codzienne fryzury dla średnich włosów zmieści prawie każdy typ twarzy . Szczególną wygodą jest to, że jeśli masz włosy średniej długości, w codziennej wersji możesz po prostu związać je w koński ogon lub rozpuścić pasma. Spróbujmy razem z Tobą, aby rozważyć najciekawsze fryzury dla średnich włosów.

Oryginalne fryzury dla średnich włosów

Jedną z najmodniejszych fryzur dla średnich włosów jest "asymetryczna fryzura". Co więcej, najlepiej nadaje się do włosów średniej długości i do włosów krótkich. Jeśli porównasz inne tradycyjne fryzury, "asymetryczny bob" pozwala na zastosowanie różnych typów twarzy pod zupełnie innym kątem.

Również dzisiaj lekka niedbałość i rozterka stają się dość popularne. Podczas gdy fryzury o silnej fiksacji pozostały w odległej przeszłości. Fryzury z efektem "mokrych włosów" pozostają nie mniej popularne. Do wykonania tej fryzury potrzebny jest tylko mus lub pianka. Ta opcja jest idealna zarówno na randki biurowe, jak i romantyczne.

Fryzury dla średnich włosów: tkactwo

Już dziś można stworzyć dość oryginalne fryzury poprzez splatanie włosów. Na średnich włosach możesz z łatwością zrobić pleciony kosz, spikelet lub plecionkę. Udekoruj plecionkę jasną szpilką z pereł lub kwiatem w kształcie szpilki do włosów, a będziesz mieć świetną fryzurę zarówno na romantyczną randkę, jak i na spacer z przyjaciółmi. Dodatkowo, dzięki romantycznej fryzury dla średnich włosów, będziesz wyglądać bardzo kobieco i atrakcyjnie.

Jeśli preferujesz wysokie fryzury, najłatwiej to zrobić z polarem lub wysokim ogonem. Aby to zrobić, wystarczy skręcić włosy w środku lub odwrotnie. Nie zapomnij ozdobić swoich włosów ulubionymi akcesoriami, a będziesz wyglądać nieodparty! Specjalny styl doda Ci do użytku tiarę, ramkę lub kwiaty.

Nie zapomnij także o warkoczach. Ta opcja będzie wyglądała bardzo stylowo zarówno w biurze, jak iw życiu codziennym. Zrób to sam, nie będzie łatwe. Podnieś wszystkie włosy, przekręć je w wiązkę po jednej stronie i zabezpiecz spinkami. Uprząż będzie dobrze wyglądać po obu stronach, jeśli pozostałe włosy są lekko skręcone.

stylowe fryzury dla średnich włosów 1stylowe fryzury dla średnich włosów 2stylowe fryzury dla średnich włosów 3
stylowe fryzury dla średnich włosów 4stylowe fryzury dla średnich włosów 5stylowe fryzury dla średnich włosów 6
stylowe fryzury dla średnich włosów 7stylowe fryzury dla średnich włosów 8stylowe fryzury dla średnich włosów 9