Naturalność i zaniedbanie, nieporządek i łatwy chaos, których stworzenie trwa dłużej niż godzinę - to cechy wyróżniające poszarpaną fryzurę. Prawdziwe "rwan" powstaje z brzytwy, co sprawia, że ​​sekcje włosów są idealnie płaskie i czyste.

Niestety, nie wszyscy przedstawiciele pięknej połowy ludzkości mogą nosić tę fryzurę, ponieważ strzyżenie z podartymi pasmami jest "przeciwwskazane" do kręcenia, rzadkości i cienkie włosy . Najbardziej odpowiedni "materiał" to właściciele grubych, miękkich i posłusznych loków.

Obdarta fryzura dla długich włosów

Dziewczęta, które mają długie, miękkie i sprężyste włosy, mogą bez obawy oddawać się naturalnej "rvance". W tym przypadku końce już istniejącego schodów lub kaskady są odcięte. Możliwe jest podkreślenie lub podkreślenie pasm, które znajdują się bezpośrednio na twarzy.

Strzyżenie rozdarta drabina

Tego rodzaju codzienna fryzura może być wykonywana na włosach o dowolnej długości. Technika polega na wielowarstwowym i stopniowanym przycinaniu włosów na całej głowie lub wokół twarzy. Nici mają różną długość i przypominają stopnie lub drabina od miejsca, w którym uzyskano nazwę fryzury.

Zgrywanie fryzur o okrągłej twarzy

"Rvanka" zapewnia wyjątkową okazję do wizualnego wydłużenia twarzy, na którą trzeba poprowadzić drobne pasma na policzkach i dopełniać obraz cienką grzywką o dowolnym kształcie.

Podarte fryzury 1Zgnieciona fryzura 2Zgnieciona fryzura 3

Zgrane fryzury na krótkie włosy

Właściciele krótkich włosów mają niepowtarzalną okazję do eksperymentowania i stworzenia wyjątkowego i kreatywnego wizerunku. Wynika to z faktu, że podarte fryzury są doskonałe dla włosów lekkich i miękkich, które mają niewielką długość. A praktyczność takiej "dekoracji" dla głowy zaspokaja potrzeby nowoczesnej kobiety biznesu, mody lub nastolatki, ponieważ nie zajmuje dużo czasu, aby ją wyłożyć.

Obdarta fryzura wizualnie zwiększa objętość włosów, umożliwia zastosowanie asymetrycznych lub geometrycznych cięć na pasmach, łącząc proste grzywki i falbaniasty kark.

Fryzura rozdarta Bob

Tego typu codzienna fryzura daje ogromną przewagę właścicielom średniej długości włosów. Strzyżenie podarte bob pozwala wyróżnić się z tłumu, by ogłosić się jako jasna i wyjątkowa osobowość.

Nie musisz poświęcać dużo czasu na regularną stylizację i nadanie fryzurze odpowiedniego kształtu, a raczej regularnie za pomocą narzędzi do stylizacji, które mogą zmienić niesforne loki w prawdziwe dzieło sztuki, które będzie wyglądać zwyczajnie i elegancko w tym samym czasie. Bardzo dobra odświeżająca fryzura rozdarta prosto lub ukośne grzywki.

Fryzura obdarty kwadratem

Wykorzystanie technologii "podartych" nici pozwoliło przekształcić się nie do poznania klasyczny kwadrat, który pozostał niezmieniony przez wiele stuleci. Zwykły płaski krój został zastąpiony przez poszarpane krawędzie, które nadają całości obraz kobiecego zaniedbania i uwodzenia. Klasyczny samochód stał się bardziej dynamiczny, nowoczesny i ekscytujący, odpowiedni dla żądnej przygód kobiety, która uwielbia eksperymenty i nadąża za duchem czasu.

Zgnieciona fryzura 4Podarte fryzury 5Podarte fryzury 6

Fryzura porwana grzywką

Ta fryzura jest niezwykle popularna wśród młodych ludzi i osób, które nie boją się spróbować czegoś nowego i niezwykłego. Jest idealny do asymetrycznych i kaskadowych fryzur. Ale musisz zrobić to z profesjonalnym mistrzem, który wybierze idealną opcję dla twoich włosów i twarzy. Na przykład poszarpana fryzura z ukośnymi grzywami nadaje się do owalnego lub kwadratowego kształtu twarzy, ale jest absolutnie nie do przyjęcia dla rundy lub trójkąta.

Jak widać, ten nowomodny duch pozwala ci wypróbować nowy, wyjątkowy i ultranowoczesny obraz, który nie wymaga szczególnej troski i stałej stylizacji.

Podarte fryzury 7Podarte fryzury 8Torn fryzura 9