Trendy współczesnej mody są takie, że nawet młode dziewczyny farbują włosy, by wyglądały jasno i efektownie. Co powiedzieć o dojrzałych kobietach, które muszą ukryć szare pasemka i wyrównać kolor włosów. Sklepy z perfumami oferują obecnie szeroką gamę farb do włosów. Większość klientów preferuje barwienie przez długi czas.

Zalety odpornego barwnika do włosów

Zalety odpornej farby są niezaprzeczalne:

  • w stanie drastycznie zmienić kolor;
  • nadaje jednolity koloryt;
  • doskonale maluje siwe włosy ;
  • farbuje włosy przez długi czas (1-2 miesiące);
  • kolor włosów jest prawie zachowany aż do następnej procedury.

Ze względu na wskazane właściwości, ten rodzaj produktu jest bardzo popularny, ale konsumenci są oczywiście zainteresowani pytaniem: który barwnik do włosów jest najbardziej odporny?

Odporny kremowy kolor włosów do użytku domowego

Kremowa farba - najczęstszy rodzaj produktu, który można bez problemu stosować do malowania w domu.

Garnier nutrisse creme

Kremowa farba z odżywczymi składnikami i olejkami owocowymi, zapewnia włosom zdrowy połysk i jedwabistość. Formuła lakieru chroni włosy przed wysuszeniem, a balsam na bazie oleju z awokado zapewnia bezpieczeństwo struktury włosów. Garnier Nutrisse Crème to jedna z najbardziej odpornych farb na siwiznę.

Preferencje L'Oréal

Ta marka tuszów kremowych daje trwały efekt w przypadku wybarwienia (do 2 miesięcy). Zestaw zawiera balsam utrwalający, który sprawia, że ​​włosy są posłuszne. Paleta preferencji L'Oréal jest bardzo różnorodna - 32 odcienie.

Garnier, kolor, naturals

Długotrwała farba do włosów Garnier Color Naturals jest wzbogacona o naturalne składniki - awokado, karite i oliwę z oliwek, które odżywiają włosy i nadają loki blask i przyjemną miękkość. Kremowa farba zachowuje nasycenie przez 7 - 8 tygodni.

Casting creme gloss

Produkty światowej sławy marki L'Oréal Paris nie zawierają amoniaku. Efektem stosowania kremowej farby jest 100% cieniowanie siwych włosów i bogata kolorystyka. Dzięki specjalnej formule substancji działającej na włosy wzmacnia ich strukturę. Narzędzie trwa co najmniej 6 tygodni.

Revlon ColorSilk

Farba wyprodukowana w Stanach Zjednoczonych nie zawiera amoniaku. Linia Revlon ColorSilk zawiera rekordową liczbę odcieni - 34! Po zabarwieniu włosy wyglądają zdrowo i mają bardzo bogaty kolor.

Kolor Schwarzkopf Essential

Długotrwały, nieamoniakalny barwnik do włosów na bazie ekstraktu z białej herbaty, który sprawia, że ​​włosy stają się sprężyste i ekstrakt z liczi, nadając loki lśniący blask. Odżywka z witaminami, które tworzą zestaw z farbą, zwiększa objętość włosów i chroni je na całej długości.

Odporne profesjonalne farby do włosów

Profesjonalne farby do włosów używane są przez profesjonalnych fryzjerów, ponieważ zawarte w tym produkcie substancje barwiące są bardziej skoncentrowane i wymagają uwzględnienia struktury włosów. Znaczącą zaletą przy użyciu profesjonalnej farby jest uzyskanie bardziej dokładnego odcienia i możliwość mieszania różnych odcieni, aby uzyskać nowy kolor.

odporny kremowy kolor włosów

Estel professional DeLuxe

Profesjonalna kremowa farba zawiera kompleks chromo-energetyczny, wygładzając strukturę włosów, zapewniając bogatą kolorystykę, blask i połysk. Estel professional DeLuxe znakomicie maluje siwizny.

SYOSS Professional Performance

Kremowa farba znana niemieckiej marki Schwarzkopf & Henkel intensywnie wpływa na włosy, utrwalając pigmenty, zapewniając nasycenie kolorów i farbowanie siwych włosów. Produkt zawiera białko pszenicy i prowitaminę B5, które wspomagają odbudowę włosów.