Jeśli chcesz sobie wyobrazić, jak wygląda fryzura Bob, pamiętaj o Victorii Beckham. Ostatnio gwiazda często pojawia się przed kamerami z takim właśnie modelem fryzury. Poza tym, że fryzura typu bob wygląda bardzo stylowo, jest idealna na okrągłą twarz. Ta modelowa fryzura w naturalny sposób ukrywa wady, nie powodując problemów właściciela z skomplikowanymi godzinami stylizacji.

Jak wybrać fryzurę do okrągłej twarzy?

Styl i harmonia kobiecego wizerunku w dużej mierze zależy od fryzury. Kobieta powinna czuć się komfortowo z określoną fryzurą. Ale wybierając to drugie, nie możesz polegać wyłącznie na swoim guście. Na przykład fryzura typu bob, odpowiednia dla sto procentowej okrągłej twarzy, została wybrana przez profesjonalistów zgodnie z prostymi zasadami:

  1. Bob - strzyżenie objętości - najlepsza opcja dla właścicieli okrągłej twarzy.
  2. Jeśli rozstanie w strzyżeniu i powinno być obecne, lepiej jest zrobić je ukośne lub boczne.
  3. Na okrągłej twarzy wygląda dobra grzywka. Tylko to nie powinno być za długie - wystarczy, by grzywka zakryła połowę czoła.
  4. Do okrągłego dopasowania twarzy asymetryczne fryzury - na przykład ukośny bob. Niezwykły kształt bardzo skutecznie odwraca uwagę od niedoskonałego kształtu twarzy.
  5. Pulchne dziewczyny nie robią loków i loków. Takie fryzury dodają tylko objętości.

Bob na okrągłą twarz

Każda wariacja fryzury na okrągłej twarzy będzie równie imponująca. Wykonuje się go w taki sposób, że głowa i czubek głowy są uniesione. W tym przypadku przednie nici muszą pozostać wydłużone.

Zarówno klasyczne, jak i Bob samochód na okrągłą twarz powinna być gładka. Niestety, takie fryzury na kręconych i kręconych włosach wcale nie wyglądają. Długość włosa tuż poniżej podbródka na fryzurę z bobu jest uważana za idealną. Ale nie jest konieczne dołączanie do tego parametru: na przykład dla niektórych dziewczynek bardziej odpowiednia jest wydłużona fryzura.

Jasne i ekstrawaganckie pulchne dziewczyny powinny rozważyć tę wersję fryzury, jako asymetryczny bob. Te fryzury zazwyczaj wyglądają lepiej na młodych ludziach, ale fryzura ta jest idealna dla wszystkich grup wiekowych.

Wszechstronna i wydłużona fasola do okrągłej twarzy. A jeśli wyróżnione pasma boczne dodatkowo również profilują lub kalibrują, fryzura stanie się jeszcze bardziej spektakularna.

Bob na okrągłą twarz 1Round Face Bob 2Round Face Bob 3
Round Face Bob 4Round Face Bob 5Round Face Bob 6
Round Face Bob 7Round Face Bob 8Round Face Bean 9