Oryginalne i nietuzinkowe kinkiety mogą być wykonane ręcznie, bez wysokich kosztów finansowych. Projekt może wydawać się skomplikowany, ale w rzeczywistości tak nie jest. Ponadto, jeśli szukałeś rozrywkowej lekcji na wieczór, znalazłeś to - i nie dla jednego.

Wykonujemy bar własnymi rękami - lekcje mistrzowskie

Przede wszystkim musimy wiedzieć, czego możemy potrzebować i zaopatrzyć się w materiał. To - sznurka lub grubej nici, a także dowolny kolor i długość. Możesz użyć pozostałych cięć, które były już gotowe do rzucenia. Najważniejsze, że wszystko to powinno być połączone. Następnie - nadmuchany balon, lakier do włosów , PVA, pędzel, farba w sprayu, podstawa żarówki i drut.

 1. Ponieważ piłka jest napompowana, rozpylamy ją natryskiem. I dopóki lakier nie wyschnie, zaczynamy nawijać sznurek za pomocą sznurka lub nici w różnych kierunkach. Po prostu staraj się nie zostawiać żadnych pustek. Potrzebujemy tylko jednej dziury do zamocowania żarówki. Można go zbudować na kuli piłki. Przy okazji, zdolność transmisji światła będzie zależeć od gęstości sąsiednich gwintów.
 2. Bra master master 1
 3. Następnie musimy naprawić sznur z klejem PVA, nakładając go szeroką szczotką. Będziesz musiał wymazać je kilkoma sztuczkami, ponieważ aktywne "kąpanie" nici zmieni się w fakt, że po prostu wyprowadzą się z piłki.
 4. DIY Sculpture Master Class 2
 5. Jak tylko klej wyschnie, możesz zdmuchnąć balon. Po prostu rób to ostrożnie, trzymając powietrze. I pomóż gumie oderwać się od sznurka. Po zdobyciu piłki, jeśli to konieczne, zanurz klej i wnętrze sufitu w przyszłych lampach, które właśnie zrobiłeś własnymi rękami. Aby nadać pożądany kolor, pomaluj farbę w sprayu.
 6. DIY Sculpture Master Class 3
 7. Teraz musisz wykonać oprawy dla abażuru. I możesz to zrobić na lampkę własnymi rękami, wycinając drewno . Do tego pasuje niepotrzebne pozostałości drewnianych desek. Bardziej oryginalnym rozwiązaniem jest wybór szkopu lub pięknej gałęzi.
 8. DIY Sculpture Master Class 4
 9. Oplot z drutu może być wykonany z tego samego sznurka za pomocą techniki makrama. I napraw wszystkie PVA. Aby zwiększyć niezawodność, możesz przesyłać wątki. Trzymanie drutu za pomocą sznurka może dodatkowo splot makramy lub łączników drutu - tak ci się podoba.
 10. DIY Sculpture Master Class 5
 11. Podłącz ten sam projekt elektryczny jest bardzo prosty. Po zainstalowaniu możesz powiesić gotową kinkiet - kinkiety, wykonane własnymi rękami. Włącz i ciesz się!
 12. DIY Sculpture Master Class 6