Oryginalny i stylowy design ścian w mieszkaniu jest bardzo łatwy, jeśli użyjesz nowoczesnej tapety z efektem 3d. Ostatnio ten materiał wydawał się dostępny tylko dla jednostek, był używany wyłącznie dla elitarnych projektów. Na szczęście postęp nie stoi w miejscu i stopniowo wszystkie innowacyjne technologie stają się dostępne publicznie.

Fluorescencyjna tapeta z efektem 3D

Ten zasięg można bezpiecznie przypisać do najnowszych osiągnięć, ale nawet w tak krótkim czasie udało mu się już zdobyć popularność. Aby uzyskać trójwymiarowy obraz, wystarczy zgasić światło i włączyć lampę BLB. Z reguły taka lampa jest umieszczana na suficie, dzięki czemu uzyskuje się jednolity obraz wolumetryczny.

Świecące tapety 3d mają kilka różnic w stosunku do konwencjonalnych analogów z trójwymiarowym obrazem. Po pierwsze są bardzo łatwe do przyklejenia, nawet jeśli sufit nigdy nie powstaje, a płótno można łatwo wkleić w jeden wieczór bez większych trudności.

Z pozostałych zalet tapety fluorescencyjnej z efektem 3d możemy zauważyć, że:

  • ze względu na różnorodność wzorów i kolorów, a także specjalną powłokę, taką tapetę można z łatwością wpisać w prawie każdym rodzaju wnętrza;
  • nabywając produkty znanego producenta, można bezpiecznie wybaczyć certyfikat jakości i higieniczny wniosek: materiały są całkowicie bezpieczne dla zdrowia ludzkiego i nie powodują alergii;
  • jeśli to konieczne, możesz oczyścić ścianę brudu lub kurzu zwykłymi detergentami;
  • Rozjarzona tapeta 3d przetrwa co najmniej pięć lat, ponieważ są wykonane ze specjalnych odpornych na zużycie materiałów.

3d tapety do malowania

Kolejny stosunkowo nowy rodzaj dekoracji - tapeta z efektem masowym do malowania. Czym są takie tapety: na bazie nietkanych specjalnych płaskich wzorów z tak zwanego granulatu, które po nałożeniu farby stają się obszerne.

Do powlekania należy stosować wyłącznie farby na bazie wody. Jest to doskonałe rozwiązanie do ścian o dużych nierównościach, które trudno jest naprawić. Ponadto jest to opcja, jeśli ściany w twoim domu są podatne na pękanie: dzięki nietkanej podstawie włókninowej i wzorowi, na stałe rozwiązujesz problem wykończenia ścian w domu.

3d tapety na ściany: dla każdego pokoju własny projekt

Obrazy wolumetryczne są zwykle stosowane jako akcent we wnętrzu pomieszczenia. Warto zauważyć, że ten rodzaj wykończenia ścian jest stosowany tylko w wystarczająco dużych pomieszczeniach. W przeciwnym razie po prostu nie widać tego samego efektu 3d.

Tapeta 3d do kuchni może nie tylko uzupełnić pomysł projektanta i sprawić, że dekoracja będzie "żywa", ale także wpłynie na nastrój osoby. Dzięki obrazowi 3D możesz oddzielić strefę gotowania od strefy jedzenia. Ponadto, przy prawidłowym doborze koloru i wielkości obrazu, wymiary i geometria pomieszczenia mogą być całkiem poprawione. Z oczywistych powodów powłoka powinna być wyjątkowo odporna na wilgoć, zmywalna i najlepiej z warstwą winylową. Następnie plamy tłuszczu, czy inne plamy nie będą przerażające.

Jeśli chodzi o obraz 3d tapety na ścianach, są zwykle stosowane dwie metody. Lub uzupełnij wnętrze żywym obrazem tematu jedzenia, aby jedzenie było przyjemniejsze. Lub używają motywów roślinnych zgodnie z ogólnym projektem kuchni.

3d tapety na wall13d tapety na wall23d tapety na wall3

Tapeta 3d na sypialnię jest zwykle przyklejona na czele łóżka lub na przeciwległej ścianie od wejścia. Świetnie wyglądasz wnętrze sypialni 3d tapety na suficie. Mogą to być obrazy niebieskiego nieba, motywy roślin lub gwiaździste niebo. Doskonałe obrazy morza i piasku, rozwód na piasku lub po prostu abstrakcyjny obraz.

3d tapety na wall43d tapety na wall53d tapety na wall6

Tapeta 3D w pokoju dziecięcym jest zwykle wybierana z serii obrazów nieba, kwiatów lub przedmiotów znanych dziecku. Możesz użyć tapety 3d z wizerunkiem zwierząt lub ptaków. Możesz znaleźć tapetę 3D w pokoju ze zdjęciem multgeroe lub stworzyć pokój tematyczny zgodnie z preferencjami dziecka.

3d tapety na wall73d tapety na wall83d tapety na wall9