Klinkierowe stopnie i płytki podłogowe - materiał, który jest używany do wykańczania wejścia i wielu innych obszarów wewnątrz i na zewnątrz. Są wykonane z gliny, która jest spalana w wysokiej temperaturze, są trwałe, mrozoodporne, mają szorstką powierzchnię.

Klinkier - siła i piękno

Mocna ceglana płytka służy do licowania podłogi z otwartych przestrzeni, drabin, wejścia do domu, garażu. Jest również zapotrzebowanie na dekorację torów, aby stworzyć ogólny obraz architektoniczny podmiejskiego wnętrza. Materiał ten jest również szeroko stosowany w przestrzeniach publicznych - motoryzacyjnych, centrach handlowych.

Szczególnie popularne płytki podłogowe z klinkieru do projektowania schodów ulicznych - ganek , podnosząc się z basenu. Kompozycja glinowa ma podwyższoną antypoślizgowość, wykończenie stopni za pomocą tego materiału zapewni bezpieczeństwo w każdych warunkach pogodowych. W przypadku schodów dostępne są modele z zaokrąglonymi oryginalnymi krawędziami, co pozwala stworzyć piękne wykończenie. W przypadku licowania płytkami klinkierowymi narożna część drabiny wytrzymuje duże obciążenia i nie zapada się. Istnieją również monolityczne stopnie z materiału klinkieru, które zapewnią trwałe i stylowe pokrycie progów i schodów przez wiele lat.

We wnętrzu ta powłoka może być również stosowana w pomieszczeniach o wysokich warunkach eksploatacji - korytarze , sale, kuchnia.

Dachówka ma różne odcienie, nie blaknie, ma dużą odporność na ścieranie. Produkty wyróżniają się licznymi kształtami geometrycznymi i wariantami tekstury powierzchni.

Płytka ceglana ma doskonałe właściwości użytkowe. Ze względu na niezrównaną jakość będzie trwał przez wiele lat i pomoże zaprojektować stylowy i schludny design.

Płytki podłogowe klinkierowe 1Płytki podłogowe klinkierowe 2Płytki podłogowe klinkierowe 3
Płytki podłogowe klinkierowe 4Płytki podłogowe klinkierowe 5Płytki podłogowe klinkierowe 6
Płytki podłogowe klinkierowe 7Płytki podłogowe klinkierowe 8Płytki podłogowe klinkierowe 9