Trójwymiarowość stopniowo zdobywała wiele sfer naszego życia - kino, telewizję, gry, obrazy . We wnętrzu coraz częściej można zobaczyć różnego rodzaju trójwymiarowe rozwiązania projektowe, w tym 3d dywany , od pewnego czasu stały się popularne ze względu na to, że są wizualnie znacznie ciekawsze niż zwykłe.

Co to jest - dywany 3D do domu?

Mówiąc o trójwymiarowych dywanach, producenci mają na myśli naprzemienność stosów o różnej długości na takich produktach, co powoduje efekt objętościowy. Na podłodze te dywany wyglądają bardzo efektownie, tworząc wrażenie niemal realnej, namacalnej ulgi.

W tym przypadku nie jest konieczne, aby dywan był wielokolorowy. Ze względu na różnicę długości pala na jednej płaszczyźnie, na dywanach z efektem 3D, tworzona jest gra światła i cienia, co powoduje, że wzór objętościowy może w znacznym stopniu wzbogacić wnętrze.

Odmiany i cechy dywanów 3d

Specjalna technologia wykonywania trójwymiarowych dywanów sprawia, że ​​są bardzo mocne, trwałe i trwałe. Zatem produkty mogą być zarówno wielokolorowe, jak i monofoniczne, z różnymi ornamentami - geometrycznymi i abstrakcyjnymi.

Dywany w stosach 3D mogą być wykonane z długiej łodygi lub z krótko przyciętą strukturą. Wykonane są z różnych materiałów - wełny, jedwabiu, akrylu, polipropylenu. Niezależnie od tego, czy są to produkty naturalne czy syntetyczne, są łatwe do czyszczenia, łatwe w utrzymaniu i obsłudze. Można je myć zwykłymi środkami czyszczącymi - proszki i szampony do dywanów. Powłoka nie ślizga się, nie zużywa się, służy przez długi czas, pozostaje tak atrakcyjna, jak w pierwszym dniu zakupu.

Osobno należy powiedzieć o dywanach dziecięcych 3d. Ponieważ dzieci są szczególnie wrażliwe na wszelkiego rodzaju wizualne i dotykowe doznania i wrażenia, takie dywany dla nich staną się prawdziwym cudem. Dzieciak chętnie obejrzy i poczuje trójwymiarowe rysunki na swoim pięknym i jasnym dywanie.

Dywany 3DDywany 3DDywany 3D
Dywany 3DDywany 3DDywany 3D
Dywany 3DDywany 3DDywany 3D