Sukces nie jest łatwy. Aby to zrobić, musisz wiedzieć, co robić, a nie stracić pożądania. Przedstawiamy 10 najlepszych i najskuteczniejszych książek na temat motywacji do osiągnięcia sukcesu:

  1. "10 Secrets of Happiness", autor Adam Jackson. Ta książka ujawnia sekrety starego Chińczyka, dzięki którym możesz stać się szczęśliwym i udana kobieta .
  2. "7 umiejętności bardzo skutecznych ludzi" , autor Stephen R. Covey. Oto niezbędne "narzędzia" rozwoju osobistego. Ta książka pomoże ci poprawić efektywność w biznesie i relacjach z ludźmi.
  3. "Bogaty ojciec, biedny tato", autor Robert Kiyosaki. Ta praca "otwiera oczy" na wiele rzeczy. Dowiedz się, jak stać się odnoszącym sukcesy i bogatym człowiekiem, gdzie inwestować i jak się rozmnażać.
  4. "Think and Grow Rich" Napoleona Hilla. Ta książka od wielu lat jest bestsellerem w USA i jest warta twojej uwagi.
  5. "Moje życie, moje osiągnięcia" autorstwa Henry'ego Forda. Autobiografia jednego z wybitnych menedżerów XX wieku. Motywuje do sukcesu i inspiruje.
  6. "Najbogatszy człowiek w Babilonie", autor George C. Clayson. Po przeczytaniu otrzymasz "klucz" do sukcesu i finansowej niezależności.
  7. "Motywacja i osobowość" , autor A. Maslow. Rezerwuj przez motywacja do pracy. Opisuje skuteczne teorie dotyczące współczesnej psychologii.
  8. "Financier" , Theodore Dreiser. Ciekawa powieść o doświadczonym spekulatorze.
  9. "Formuła sukcesu to 33 zasady udanego biznesu od najbardziej błyskotliwego i ekstrawaganckiego przedsiębiorcy naszych czasów" - Donald Trump.
  10. "Career Manager" , autor Lee Iacocca. Autobiografia, która krok po kroku opisuje rozwój i rozwój utalentowanego menedżera, który pokonał trudną ścieżkę od biednego studenta do głowy poważnego problemu.

Książki o motywacji należy czytać, aby nie odwracać się od ścieżki do osiągnięcia celów.