Chcesz rozcieńczyć swoją garderobę jasnymi kolorami, ale nie ryzykuj eksperymentowania z nieznanymi odcieniami? Następnie wybierz niebieskie sandały na klinie. Ten kolor odświeży Twój letni obraz i idealnie pasuje do wielu rzeczy w szafie. Wysoka platforma zwiększy Twój wzrost i sprawi, że Twój chód będzie gładki i kobiecy.

Modne sandały na niebieskim klinie

To obuwie jest prezentowane w kolekcjach wielu światowych marek. Tak więc, amerykański projektant mody Tommy Hilfiger, znany ze swojego nienagannego gustu, wydał kilka modeli otwartych butów o ciemnoniebieskim kolorze. Główną ozdobą obuwia były wstawki z tkanej juty, które natychmiast przyciągają uwagę. Sandały z platformą z naturalnej juty prezentowane są również w kolekcjach Diesel, Dali, Valencia, Antonio Biaggi i COOLWAY. Wiele modeli wykonanych jest z tkanin, które w połączeniu z splotem wyglądają ładnie.

Ci, którzy chcą podkreślić piękno swoich nóg i wyrafinowanie stroju, będą pasować do niebieskiego zamszu sandały na klinie. Są one reprezentowane przez marki EVITA i Grand Style. Zwróć uwagę, że zamknięte modele butów nieznacznie obciążają nogę. Rozważ to przy wyborze sukienki.

Jeśli uważasz, że niebieski jest zbyt nudny i monotonne, to zwróć uwagę na jego odcienie:

  • turkusowy;
  • niebieski;
  • błękit chabrowy;
  • indygo.

Tak więc, turkusowe sandały na klinach odświeżą obraz, czyniąc go letnim i swobodnym. Buty w turkusowych kolorach można znaleźć w kolekcjach Buffalo, Antonio Biaggi, EVITA i Flona. Marki te wyposażyły ​​buty w buty z kauczuku, które ze względu na łatwość są prawie nie odczuwalne podczas chodzenia.

Godne uwagi i niebieskie sandały na klinie. Tworzą kobiecy i romantyczny obraz, co jest bardzo ważne w sezonie letnim. Prezentowane przez marki Orma, ASH, Calipso i Betsy.

Niebieskie sandały na klinie 1Niebieskie sandały na klinie 2Niebieskie sandały na klinie 3
Niebieskie sandały na klinie 4Niebieskie sandały na klinie 5Niebieskie sandały na klinie 6
Niebieskie sandały na klinie 7Niebieskie sandały na klinie 8Niebieskie sandały na klinie 9