Szyfonowa bluzka jest nieodzownym elementem letniej garderoby. Dzięki temu nie tylko stworzysz wiele biurowych i codziennych łuków, ale wypełnisz swój wizerunek wdziękiem i łatwością.

Letnie bluzki z szyfonu - rzeczywiste modele i kolory

Wybór stylów pięknych bluzek z szyfonu jest bardzo szeroki:

  1. Wieczorem można wybrać przezroczystą bluzkę o zapachu lub eleganckim krawacie, z odkrytymi plecami lub odkrytymi ramionami. Równie elegancko wyglądające eleganckie bluzki z krótkimi rękawami, zwracające uwagę na piękne dłonie, na nadgarstki. Ale nie są one gorsze od nich i bluzki z długim rękawem.
  2. W zestawie biurowym lepiej jest dodać gęstą lub wielowarstwową bluzkę szyfonową, z rękawem ¾ lub długim. Szczególną uwagę należy zwrócić na modele z raglanami i baskijskimi, z szerokimi mankietami.
  3. Do codziennego noszenia można wybrać bluzkę z szyfonu bez rękawów w stylu retro. Zazwyczaj model ten wyróżnia się obecnością marszczenia - dużego lub małego, dużego okrągłego kołnierza lub stojaka na obrożę.
  4. W uroczystym otoczeniu szyfonowa bluzka ozdobiona gipiurą lub koronką skutecznie się wyróżnia.

Popularne kolory jasnych bluzek tego lata to klasyczna biel i czerń, w razie potrzeby są to pastelowe kolory - brzoskwinia, beż, szampan. W modzie pozostanie kwiatowy, geometryczny nadruk, śliczna i wesoło wygląda bluzka z szyfonu w groszki, paski.

W co nosić bluzki z szyfonu?

Bluzki z szyfonu są dobrze połączone:

  1. Prostą bluzkę można łączyć z zabawnymi spódnicami lub spodniami drukuj wręcz przeciwnie, lepiej jest nosić kolorową bluzkę z monofonicznym spodem. W zależności od modelu bluzkę można uzupełnić lub wyprostować na spódnicy lub spodniach.
  2. Przezroczysta lakoniczna bluzka świetnie prezentuje się w jeansach, a nawet szortach.
  3. Będąc na przyjęciu koktajlowym, zastąp tradycyjną sukienkę mini spódniczką z szyfonową bluzką i zapewniona jest uwaga przeciwnej płci.
  4. Bluzki z szyfonu na pełne można nosić na proste spodnie lub spódnice. Nawiasem mówiąc, wyglądają dobrze na wspaniałej postaci - jednocześnie budują ją i nie kryją zbyt wiele swojej godności.

Szyfon, tak czy inaczej, jest dość przezroczystym materiałem. Zakładając bluzkę z tej tkaniny, należy zadbać o porządne ubrania.

szyfonowa bluzka 1szyfonowa bluzka 2szyfonowa bluzka 3
szyfonowa bluzka 4szyfonowa bluzka 5szyfonowa bluzka 6
szyfonowa bluzka 7szyfonowa bluzka 8szyfonowa bluzka 9