Każdego dnia Internet i komputer nabierają coraz większego znaczenia w życiu człowieka. Nawet przerażające historie, rozpowszechniane w Internecie, otrzymały swoją unikalną nazwę - krippapasta. Dla wielu to słowo może okazać się nieznane, ale wśród młodych ludzi slang jest dość powszechny. Na niektórych forach lub w witrynach ludzie dzielą się strasznymi historiami, które powinny wywołać u pani czytelnika uczucie paniki.

Czy istnieje Ben Drowned?

W jednej z popularnych opowieści opowiada o facecie Bene Drowned lub jak to się nazywa, ducha maski Maggiore. Według niektórych źródeł ta postać reprezentuje pewnego wirusa komputerowego, który ma postać elfa z gry "Legenda o masce Zelda majora". Dokładne informacje, jak się pojawił Ben Tonight i jak dostał się do komputera, wciąż nie ma. W pewnym momencie ludzie zaczęli otrzymywać od niektórych Bena groźne wiadomości i ostatecznie wirus zniszczył cały system komputerowy.

Jeśli chodzi o pojawienie się Bena Drowned, historia nie daje pewnego obrazu, więc istnieje kilka różnych opinii. Niektórzy ludzie opisują go na podobieństwo osoby starszej, a inni są pewni, że jest to młody chłopak. Jedyną rzeczą, w której zbieżne są opinie, jest to, że Bene ma na sobie koszulkę i czapkę baseballową w kolorze zielonym. Inną wyróżniającą cechą są czarne oczy, z których płynie krew.

Historia wyglądu Ben utonął człowiek

Ogólnie rzecz biorąc, sieć zawiera historie od osoby, która sama się utopiła, opowiadając o swoim życiu. Ben pisze, że w 2000 roku utknął w serii gier "Zelda". W kolekcji brakowało tylko "Maski Majory". Często facet widział marzenia , w którym był łącznikiem i uczestniczył we wszystkich przygodach. Ogólnie Ben marzył, że to wszystko w rzeczywistości. W rzeczywistości był przegranym i często przyjmowanym od sąsiada Jacka. W prehistorii Bena Drowned, chcę również powiedzieć, że jego rodzina została lekko uznana za nieudaną. W jednym z nieszczęśliwych dni przyszedł długo wyczekiwana gra "Maska Majory". Mimo że była to wersja beta, po japońsku i z licznymi niedociągnięciami, Ben był szczęśliwy. Dzień zakończył się okropnie, ponieważ musiał posprzątać cały dom, udać się wieczorem na spacer z bratem i siostrą, a po raz kolejny dostać sąsiada i jego przyjaciół. Bicie było silne, a facet stracił przytomność, ale udało mu się usłyszeć, że chcą go zabić. Postanowiono wyrzucić Ben z mostu.

Przed śmiercią przeklął swoich prześladowców i powiedział, że zemści się na wszystkich. W końcu przysiągł na swoją ulubioną grę "Maska Majora". Chłopaki po prostu śmiali się z pobitego Bena, związali go i rzucili za most. Na dnie jego oczu stały się ciemne i wypełnione krwią. Historia opisuje sposób, w jaki Ben Drowned umarł w ten sposób. Facet poszedł do innego świata nieszczęśliwy, zły, przeklinając i marząc o swojej ulubionej grze. Można tu było wskazać punkt, ale udało mu się przeprowadzić wymyślone czy tam jest człowiek utonął w kosza i pomścij jego śmierć. Kiedy znaleziono ciało faceta, jego matka postanowiła dać sąsiadowi wszystkie gry, ponieważ szczerze wierzyła, że ​​dla Bena był przyjacielem. Przybywając do domu, Jack włączył grę "Maska Majory" i tam zobaczył posąg Link, który nie opuścił ekranu. Zobaczył dziwny obraz: Link zanurzył się w wodzie i utonął, a potem pojawił się okropny napis: "Nie powinieneś był tego robić!". Następnego dnia Jack został powieszony, a na ekranie był uśmiechnięty posąg Link.

Wiele osób po przeczytaniu historii Ben Drowned doświadczy prawdziwego horroru. Niektóre odważne dusze decydują się na wywołanie wirusa komputerowego i upewniają się, że to prawda. Rytuały są dostępne publicznie, a każdy może podjąć ryzyko i wywołać wirusa komputerowego.