Suknie ślubne beżowe dziś w szczytowej popularności. Odcienie tego koloru są neutralne, trafiają do niemal każdej dziewczyny. Beżowa suknia ślubna symbolizuje czystość i delikatność, korzystnie podkreśla twoją kobiecość i deklaruje delikatne wyczucie smaku i niekonwencjonalne podejście do wyboru strojów.

Czym są sukienki ślubne w kolorze beżowym?

Dziś projektanci mody ślubnej wymyślają ogromny wybór pięknych beżowych sukienek. Zobaczmy, które z nich będą najbardziej popularne w tym roku wśród osób, które podążają za pannami młodymi.

  1. Delikatna beżowa suknia ślubna. Ażurowe, koronkowe stroje w tej kolorystyce wyglądają, być może, najbardziej zyskowne, więc pozostają w szczycie popularności przez kilka sezonów z rzędu. Ta sukienka ma luksusowy i bogaty wygląd, doskonale podkreśla romantyzm, piękno i młodość panny młodej. Ponadto, delikatne stroje a priori wyglądają na łatwe i przewiewne, są idealne na letnie wesele.
  2. Beżowy suknia ślubna z dżetów . Sukienki z dżetów są bardzo eleganckie i pięknie migoczą pod sztucznym oświetleniem. Dlatego wielu projektantów stawia na tę oryginalną dekorację stroju. Cyrkonie w beżowej sukni ślubnej mają absolutnie dowolny kolor, ale najczęściej są po prostu przezroczyste. Strassy rozkładają wzory, pasy i mogą ozdobić stanik lub spódnicę, lub mogą być rozproszone po całym pomieszczeniu.

Akcesoria do beżowej sukni ślubnej

Strój tego koloru jest wspaniałym polem do eksperymentów. Kolor beżowy sam w sobie jest odejściem od klasyki, co daje możliwość wyboru najbardziej różnorodnych, niestandardowych i odważnych akcesoriów i kombinacji. Na przykład połączenie beżowej sukni i jasnego baletu to bardzo ciekawe i świeże rozwiązanie.

Beż w połączeniu z prawie wszystkimi kolorami. Klasyczne odcienie, które można uzupełnić beżem:

  • rude;
  • brązowy;
  • czekolada.

Najbardziej śmiałe możesz spróbować uzupełnić sukienkę srebrnymi, oliwkowymi, niebieskimi lub pomarańczowymi dodatkami.

Kwiaty ślubne Jasne odcienie staną się jeszcze bardziej kolorowe na tle beżowego stroju. Dlatego do bukietu wybierz chabry, czerwone lub jasne różowe róże, pomarańczowe gerbery - najlepiej uzupełnią Twój wizerunek.

Makijaż na beżową suknię ślubną

W beżowym kolorze najlepiej połączyć kolory naturalne, dlatego warto wybrać przezroczystą wargę i naturalny rumieniec. Jeśli chcesz, aby obraz był jasny, używaj do makijażu oczu zielonego, niebieskiego lub fuksji. I nie przesadzaj z makijażem, w przeciwnym razie twój strój się zgubi.

sukienki beżowe 1sukienki beżowe 2sukienki beżowe 3
sukienki beżowe 4sukienki beżowe 5sukienki beżowe 6
sukienki beżowe 7sukienki beżowe 8sukienki beżowe 9