T-shirty parowe dla nowożeńców - modna i popularna cecha współczesnej ceremonii ślubnej. Ten element garderoby jest idealny na miesiąc miodowy, na sesję zdjęciową , a także często zastępuje stroje bezpośrednio na weselu. Dziś wiele obowiązkowych punktów bratschuyuschaya wybrać stylowe T-shirty z ciekawymi rysunkami lub napisami. Takie rozwiązanie jest idealne na lato, ponieważ koszulki zawsze są wykonane z naturalnej bawełny. Wybór materiału wynika również z tego, że na tkaninie bawełnianej najlepiej zachowują się graficzne obrazy i odbitki. Niemniej jednak, w okresie międzysezonowym, a nawet na zimowym weselu dzisiaj, można również spotkać młodych ludzi w oryginalnych ubraniach.

Liczby na koszulkach weselnych dla nowożeńców często podkreślają nowo nabytą pozycję. Dlatego najbardziej popularne są modele z nadrukiem sukni ślubnej i kostiumowej, dziewczynki w welonie i chłopca z motylem, obrączki i inne obrazy na temat ślubu. Również zdjęcia na koszulkach ślubnych mogą uzupełniać się nawzajem. Na przykład jedna połowa serca na modelu żeńskim, a druga - mężczyzna. Często używany w podobnym stylu z nadrukiem z kluczem i sercem, obrączki i tym podobne.

Napisy ślubne na koszulkach

Z reguły wszystkie t-shirty ślubne są uzupełnione napisem. Zwroty mogą mieć zarówno oryginalne, humorystyczne znaczenie, jak i po prostu podkreślać status nowożeńców. Najpopularniejsze są modele z wyrażeniami typu "Just married", "mąż i żona", "happy together", "together forever". Również dzisiaj dość pilnym wyborem była data ślubu na parze koszulek. Najczęściej projektanci oferują białe ubrania, ponieważ na jasnym tle napis jest lepiej widoczny. Ale jeśli chcesz, możesz wybrać model dowolnego odcienia, który Ci się podoba.

koszule ślubne 1
koszule ślubne 2
koszule ślubne 3
koszule ślubne 4
koszule ślubne 5
koszule ślubne 6
koszule ślubne 7
koszule ślubne 8
koszule ślubne 9