Dla każdej oblubienicy strój ślubny ma ogromne znaczenie w przygotowaniach do tego uroczystego dnia. Na obrazie wszystko powinno być idealne - sukienkę, fryzjer, akcesoria.

W przypadku, gdy wakacje odbywają się w chłodnym sezonie, ogólne ubrania są również uzupełniane o odzież wierzchnią. Idealną alternatywą dla peleryny i etoli będzie płaszcz ślubny.

Płaszcz ślubny dla panny młodej

Płaszcz do sukni ślubnej na jesień jest nieco inny niż zimowy. Nie jest tak ciepło i nie ma podszewki w futrze. Do jego szycia używa się lżejszego materiału. Tak więc, jeśli zima jest idealna dla takiej tkaniny, jak wełna, jesienna powłoka może być wykonana z drobnego kaszmiru.

Płaszcz do sukni ślubnej dla panny młodej musi harmonizować w kolorze z sukienką. Najlepiej, jeśli robi się to w odcieniach białych, mlecznych lub kremowych. Dzięki sukience odpowiedniego tonu, pojawi się idealny ślubny zespół.

W zależności od podstawowego stroju i indywidualnego gustu panna młoda może wybrać długi lub krótki płaszcz. Długie modele nadają się do elegancji sukienki dla postaci . Krótki ślubny płaszcz będzie dobrze wyglądał w sukienkach, których styl zakłada bujną spódnicę. Pozwoli to podziwiać strój panny młodej dla wszystkich gości i innych osób.

Jeśli wybór zostanie dokonany na korzyść płaszcza wykonanego w prostym kroju bez zbędnych detali, można go nosić po ślubie w życiu codziennym. Będzie to najbardziej opłacalna i praktyczna opcja.

płaszcz ślubny 1płaszcz ślubny 2płaszcz ślubny 3
płaszcz ślubny 4płaszcz ślubny 5płaszcz ślubny 6
płaszcz ślubny 7płaszcz ślubny 8płaszcz ślubny 9