Buty ślubne są niezwykle ważne, a nawet decydujące w tworzeniu stylowego i harmonijnego wizerunku panny młodej. Na tym zależy, jaki będzie jej chód, istnieje możliwość dodania wzrostu lub uczynienia cebuli niezwykłą i żartobliwą.

Buty ślubne 2017

Wiele domów projektowych stworzyło kolekcje, w których zaprezentowano obuwie na wesele w 2017 r. Można zauważyć takie tendencje, które charakteryzują modele:

 • obecność wszelkiego rodzaju elementów wystroju, dając radość i pikanterię. Dżetów, hafty, pióra, wstążki mogą służyć jako dekoracje. Innym sposobem wyróżnienia się będzie wybór produktu z podeszwą, który jest pomalowany różnego rodzaju inskrypcjami i wzorami;
 • ogromna różnorodność stylów prezentowanych na każdy gust: od wygodnych butów baletowych po buty na bardzo wysokim obcasie;
 • modele mogą być maksymalnie otwarte, na przykład sandały, i obejmować stopę i kostkę, jeśli produkt jest wykonany w postaci butów;
 • Innym ciekawym posunięciem do projektowania są buty ślubne z przezroczystą piętą, która wygląda jak kryształowe buty;
 • Jeśli chodzi o gamę kolorów, jest bardzo różnorodna, produkty mogą mieć klasyczny biały kolor lub pastelowe kolory aby odpowiadać jasnemu motywowi świątecznej imprezy, aby powtórzyć bukiet lub polecenie pana młodego;
 • Buty mogą być wykonane z różnych materiałów: skóry naturalnej, tkaniny, tworzywa sztucznego.
свадебная обувь 2017обувь на свадьбу 2017

Jak wybrać buty ślubne?

Aby obraz wyglądał na powieszony i harmonijny, bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiednie buty ślubne dla panny młodej. Powinien być wybrany z uwzględnieniem następujących cech:

 • doskonale współgrają z sukienką, niezależnie od tego, czy produkty są wykonane w podobnej kolorystyce, czy kontrastujące;
 • trzeba mieć wygodną podkładkę, ponieważ zależy od tego wygoda nowożeńców;
 • w zależności od tego, jakie modelki preferuje dziewczyna w życiu codziennym, jest w stanie wytrzymać długi pobyt na wysokich obcasach lub podejdzie do niej wyłącznie dzięki wygodnym baletkom;
 • pewną rolę odgrywa sezonowość: latem można sobie pozwolić na otwarte sandały, a zimą lepiej jest zamykać zamknięte style na delikatnie zaprojektowane buty;
 • im bardziej suknia jest dekorowana, tym bardziej zwięzłe powinny być buty ślubne, a wręcz przeciwnie, stroje prostych stylów można uzupełnić o bogato zdobione, a nawet nieco pretensjonalne buty;
 • model powinien być nie tylko wygodnym, obowiązkowym warunkiem jest jego pełna zgodność z. Wysoki obcas harmonijnie pasuje do każdego stylu stroju, jeśli produkt ma niską prędkość, można go z nim łączyć ubierz się w podłogę lub średniej długości, podczas gdy młoda dama musi mieć smukłą, proporcjonalną sylwetkę.
как выбрать свадебную обувьсвадебная обувь для невесты

Buty ślubne dla panny młodej

Klasyczną i najbardziej preferowaną opcją, która służy do ślubu pięknych butów, są buty. Są reprezentowane przez najszerszą gamę stylów, wśród których każda panna młoda może wybrać dla siebie opcję, w której poczuje się najbardziej komfortowo i naturalnie. Wśród modeli trendów można wymienić:

 • na cienkiej i wysokiej szpilce do włosów - zaletą jest umiejętność tworzenia spektakularnego obrazu;
 • na stabilnym obcasie, który może mieć różne wysokości - są wygodniejszymi opcjami. Kształt pięty może być cienki, prostokątny, niezwykły i ekstrawagancki;
 • ślubne buty-łodzie - będzie prawdziwym zbawieniem, aby wytrzymać długie wydarzenie, ale będą one pasować tylko do szczupłej i wysokiej młodej damy.
свадебные туфли для невестыбелые свадебные туфли

Buty ślubne ze spinką do włosów

Jedną z najbardziej uderzających opcji są piękne buty ślubne ze stadniną. Jest przeznaczony dla panny młodej, która lubi przyciągać uwagę wszystkich. Dziewczęta, które preferują ten model, powinny rozważyć zalety i wady i obliczyć swoją siłę, ponieważ będą musiały pozostać w stadninie przez cały dzień. Przy ich wyborze zaleca się rozważenie następujących momentów:

 1. Aby umieścić buty na wystawie, możesz wybrać sukienkę z asymetrycznym dołem, gdzie przednia część jest krótsza od tyłu.
 2. Style sukienek, które należy wykluczyć, to produkty o krótkiej długości lub głębokim dekolcie. Spinki do włosów będą działały jak jasny akcent, więc musisz unikać zatłoczenia przez wyzywające szczegóły.
свадебные туфли на шпилькекрасивая свадебная обувь

Buty ślubne bez obcasa

Dla panny młodej, która przede wszystkim ceni sobie wygodę, buty są przeznaczone na suknię ślubną bez obcasa. Będą one niezbędne dla młodych pań, które zaplanowały wiele aktywnych zajęć i będą spędzać cały dzień na nogach. Odpowiedni styl i jako opcja dodatkowa, którą można wykonać po ceremonii malowania, gdzie można pojawić się na wysokich obcasach. Buty ślubne bez obcasów są reprezentowane przez następujące warianty:

 • Otwórz sandały idealne do powietrza mini sukienka z bujnym dołem lub w stylu Imperium dodatkowo;
 • łodzie - buty ślubne o niskim obcasie, które zadowoli się łatwością, ale jednocześnie nadadzą elegancji obrazowi.
свадебные туфли без каблукатуфли под свадебное платье

Buty ślubne na klinie

Żywe, pastelowe lub białe buty ślubne na klinie oznaczają stabilność i wygodę. Może mieć różne wysokości i, jeśli to konieczne, sprawić, że dziewczyna jest wyższa, a jej sylwetka jest szczuplejsza. Możesz wybrać jeden z modeli, które mogą mieć takie funkcje:

 • Przednia część może być umieszczona na cienkiej podeszwie lub platformie o różnych grubościach. W tym drugim przypadku podniesienie stopy będzie bardziej komfortowe;
 • Klin może być wykonany w różnych stylach: wyrafinowany i delikatny, jeśli używa się koronki lub rzutu, jeśli produkt zdobią takie ekstrawaganckie detale, jak ciernie lub duże kamienie.
свадебные туфли на танкетке

Buty ślubne na platformie

Inną ciekawą odmianą są damskie buty ślubne, które zawierają platformę. Ten szczegół może być wykonany w różnych interpretacjach:

 • Platforma może być umieszczona na przedniej części butów i uzupełniona szeroką, stabilną piętą, cienką szpilką lub klinem;
 • platforma może równomiernie przechodzić wzdłuż całej długości podeszwy, w tym przypadku, podczas noszenia, będzie miała taki sam efekt jak w butach przy niskiej prędkości, tylko na większej wysokości.
свадебная женская обувь

Baleriny ślubne

Niesamowita wygoda i jednocześnie wykwintne suknie ślubne dla panny młodej. Mogą stać się stylowym dodatkiem do obrazu dzięki takim cechom:

 • użycie skutecznych materiałów, na przykład atlasu;
 • dodatek oryginalnych elementów dekoracyjnych - mogą to być wstążki związane na kostkach, cyrkonie i kamyki wszelkich rozmiarów i kolorów, pióra, koraliki, koraliki.
свадебные балеткисвадебные балетки для невесты

Ślubne sandały

Dla panny młodej, która świętuje jedno z najważniejszych wydarzeń w ich życiu w sezonie letnim, oferowane są wygodne buty ślubne z otwartym topem, które będą idealnym rozwiązaniem w czasie upałów. Istnieją odmiany modeli, które mają następujące cechy:

 • Wykonane w formie sandałów na płaskiej podeszwie;
 • na niskiej lub wysokiej stabilnej piętce, o zaokrąglonym lub kwadratowym kształcie;
 • piękne buty ślubne na cienkiej szpilce, nadające elegancji obraz;
 • może mieć wiele elementów dekoracyjnych: umiejętnie splecione paski, ozdoba z kryształkami i kamieniami, piórami, koralikami, wstążkami.
свадебные босоножки

Buty ślubne

Jednym z najbardziej ekstrawaganckich i niezwykłych rozwiązań było uznanie butów ślubnych dla panny młodej. Z ich pomocą możesz stworzyć niezwykle stylowy i niezapomniany obraz. Przy wyborze sukienki należy wziąć pod uwagę takie niuanse:

 • ponieważ buty są same w sobie jasnym szczegółem, sukienka musi zawierać minimum elementów dekoracyjnych, aby obraz nie okazał się zbyt wyzywający;
 • Idealnym rozwiązaniem będą sukienki z rąbkiem o asymetrycznej długości lub mini;
 • w zależności od pory roku, w którym odbywa się ślub buty można warunkowo podzielić na dwa rodzaje: na sezon ciepły, wykonany za pomocą ażurowego tkania, i zaprojektowany na chłodne pory roku, w tym przypadku produkty przypominają zwykłe buty, które można ozdobić futrem i innymi elementami dekoracyjnymi.
свадебные сапогисвадебные сапоги для невесты

Trampki do sukni ślubnej

Jednym z najbardziej ekstrawaganckich obrazów jest suknia ślubna z trampkami. Ta kombinacja jest przeznaczona dla dziewcząt, które zamierzają stworzyć bezczelny i przyciągający wzrok łuk. Ważnym niuanse, które należy wziąć pod uwagę, jest to, że sto takich kombinacji może być wykorzystywanych przez młode panie, które są szczęśliwymi posiadaczami eleganckiej, proporcjonalnej sylwetki. Można wyznaczyć takie modne tendencje świątecznych trampek:

 • będą idealnym rozwiązaniem na imprezę tematyczną lub wesele, sugerując wizytę w długich aktywnych zajęciach, gdzie będą musieli spędzić dużo czasu na nogach;
 • śnieżnobiałe produkty wyglądają najlepiej, ale mogą być wykonane w jasnych kolorach, w połączeniu z ogólnym motywem ślubu;
 • z trampkami możesz stworzyć nie tylko śmiały łuk, nutę romantyzmu można uzyskać, jeśli zamiast sznurowadeł używasz szerokich satynowych wstążek.
кроссовки к свадебному платью