Jedną z najpiękniejszych porach roku na ślub jest jesień. To w tym okresie można tworzyć oszałamiające krajobrazy za pomocą złotych liści, drewnianych dodatków, jesiennych kwiatów i owoców. Aby zaskoczyć zwiedzających również jest to możliwe, po przekazaniu im prezenty w postaci małego domu печеньек, zapakowane w miniaturowe pudełka, które są ozdobione gałęziami i liśćmi. Nie zapominaj także, że dopiero jesienią możesz zrobić wiele wspaniałych zdjęć. Jednak najważniejszy jest oczywiście wybór strojów panny młodej, ponieważ jest ona najważniejszą postacią przez cały dzień. Dlatego panna młoda powinna wyglądać idealnie. W tym artykule porozmawiajmy o tym, co nosić w sukni ślubnej jesienią.

Suknie ślubne i Cape na jesień

Jeśli planujesz ślub na jesień, to na pewno interesuje Cię wybór sukni ślubnej. Jeśli chodzi o materiał, to może być dowolny, ale najczęstszym w tym okresie roku jest jedwab. Jest dość wszechstronny, mimo że jest bardzo lekki. Sukienka na ślub jesienią jest często wykonana z pięknymi, ażurowymi rękawami, dzięki czemu panna młoda nie zamarza. Jednak nie musisz kupować takich modeli, ponieważ jeśli pogoda nie cieszy się ciepłem i słońcem, możesz po prostu rzucić ciepłe tippet lub futrzany płaszcz.

Jeśli jesteś zwolennikiem tradycji, to w tym przypadku preferuj odwieczną klasykę - białą suknię ślubną. Bardziej odważne panny młode mogą wybrać sukienkę w delikatnym złotym odcieniu lub kolorze szampana, który będzie dobrze bawił się naturalnymi jesiennymi kolorami, a także unikalnym bukietem. Jeśli chodzi o długość sukni ślubnej, zalecamy, aby zapisać krótkie modele na lato. W chłodniejszych porach roku najlepiej umieścić sukienkę na podłodze i uzupełnić ją eleganckimi, zamkniętymi butami lub butami.

Świeży trend jesienny: suknia ślubna z dzianiny

Najbardziej prawdziwym znaleziskiem dla wielu narzeczonych może być dzianinowa sukienka, która zapewni ciepło i będzie wyglądać bardzo nietypowo. Jednak tutaj jest ważny punkt: taka sukienka najlepiej zrobić na zamówienie zgodnie z indywidualnymi standardami. Powinien siedzieć na tobie po prostu idealny. Ponadto dzięki temu wyborowi możesz, zgodnie ze swoim gustem i dyskrecją:

  • skrócić sukienkę;
  • dodawać lub usuwać niektóre elementy dekoracyjne;
  • dalej zmieniać ubranie i nosić jak codziennie.

Na co rzucić w suknię ślubną jesienią?

Na pewno każda panna młoda zgodzi się z opinią, że obraz ślubny powinien być przemyślany do najdrobniejszych szczegółów. Tego dnia powinieneś nie tylko wyglądać idealnie, ale także czuć się komfortowo. Jeśli chodzi o jesień, to nie zapominaj, że w każdej chwili może stać się zimno, a nawet deszcz. W tych przypadkach konieczne jest posiadanie elementów ochrony i ocieplenia. Więc nie wkładaj przezroczysty parasol , a także płaszcz. W nowoczesnym świecie mody istnieją doskonałe modele, które będą pełnić funkcje zarówno dekoracyjne, jak i ochronne. Jeśli nie wiesz, co założyć na swoją suknię ślubną jesienią, możesz rozważyć następujące opcje:

  • bolero;
  • peleryna z dzianiny;
  • kurtka;
  • kardigan;
  • ukradł;
  • futro;
  • płaszcz.

Istnieje wiele sukienek do sukni ślubnej na jesień, które każda panna młoda może odebrać jej upodobania. Ponadto, płaszcz do sukni ślubnej na jesieni może służyć i ukradł. Dobrze, że możesz po prostu rzucić go na ramiona i wygodnie się nim owinąć.

sukienki na suknię ślubną na jesień1sukienki na sukienkę ślubną na jesień2sukienki na suknię ślubną na jesień3
sukienki na suknię ślubną na jesień4sukienki na suknię ślubną na jesień5sukienki na suknię ślubną na jesień6
sukienki na suknię ślubną na jesień7sukienki na suknię ślubną na jesień8sukienki na suknię ślubną na jesień9