Jeśli chcesz, aby dzień ślubu nie został przyćmiony przez obolałe stopy i przetarte płatki, wskazane jest, aby wybrać najbardziej wygodne buty. Oczywiście cienka szpilka do włosów i wysoka platforma sprawią, że Twój chód będzie bardziej kobiecy i doda dużo wzrostu, ale po długiej sesji zdjęciowej i aktywnych tańcach nie będziesz miał innego zamiłowania, jak tylko zmienić buty na wygodne kapcie. Doskonałą alternatywą dla klasycznych butów będą buty ślubne bez obcasa.

Zalety obuwia dla panny młodej bez pięty

Oprócz oczywistego komfortu, buty te mają następujące zalety:

  • nadaje się dla narzeczonych, którzy są zawstydzeni ich wysokim wzrostem;
  • może być używany jako dodatkowe buty do świętowania ślubu w restauracji;
  • nadaje się do prawie każdego stroju;
  • idealny dla ciężarnej narzeczonej.

Ponadto, jeśli Twoja sukienka ma długi brzeg, ukrywając buty, nie ma znaczenia, który model butów masz na sobie.

Które buty bez obcasa wybrać na ślub?

Współcześni projektanci oferują kilka opcji na buty ślubne, które będą stylowo połączone ze strojem panny młodej. Tutaj możesz rozróżnić:

  1. Mieszkania baletowe. Są to delikatne buty na płaskiej podeszwie lub minimalnym obcasie, ozdobione ładnymi kokardkami, koronkami i koralikami. Możesz także wybrać lakoniczne tancerki baletowe bez nadmiaru wystroju, które możesz nosić ze ścisłym garniturem i elegancką sukienką.
  2. Espadryle . Dobra opcja na niekonwencjonalne świętowanie. Delikatne tkanie tych eleganckich pantofli podkreśli odwagę i delikatny smak panny młodej.
  3. Sandały lub łupki bez obcasów. Doskonała opcja na sezon letni. Sandały zminimalizują stopę i stworzą uczucie lekkości i nieważkości.

Zakładanie buty bez obcasów pod suknią ślubną stawiasz na wygodę, dzięki czemu Twój wieczór nie zostanie przyćmiony nieprzyjemnymi doznaniami.

Buty ślubne bez obcasów 1Buty ślubne bez obcasów 2Buty ślubne bez obcasów 3
Buty ślubne bez obcasów 4Buty ślubne bez obcasów 5Buty ślubne bez obcasów 6
Buty ślubne bez obcasów 7Buty ślubne bez obcasów 8Buty ślubne bez obcasów 9