Wybierz przyzwoitą suknię ślubną - to cała sztuka! Musisz wziąć pod uwagę cechy twojego wyglądu, oficjalną ceremonię, nawet porę roku! W celu ustalenia najlepszych modeli sukien ślubnych z szerokiej gamy, musisz wiedzieć, dla której postaci są najbardziej odpowiednie.

Modele sukien ślubnych na pełną

Wśród stylów dla właścicieli apetycznych form jeden z najbardziej udanych jest brany pod uwagę trapez sukni z A-sylwetką.

Modele sukien ślubnych 1Modele sukien ślubnych 2Modele sukien ślubnych 3

Model sukni ślubnej "ryba" może również optycznie rozciągnąć sylwetkę i zrównoważyć proporcje.

Modele sukien ślubnych 4Modele sukien ślubnych 5Modele sukien ślubnych 6

Sukienki w greckim stylu z wysokim stanem i swobodnym spodem dadzą ukryć brzuch i lekko pulchne biodra. Takie modele sukien ślubnych i dla kobiet w ciąży są dobrze dopasowane.

Modele sukien ślubnych 7Modele sukien ślubnych 8Modele sukien ślubnych 9

Aby ukryć dodatkowe centymetry w biodrach, możesz wypróbować modele sukien ślubnych takich jak "księżniczka" z bujną spódnicą i gorsetem. Spróbuj wybrać modele sukien ślubnych na pełne sukienki z pionowymi liniami cięcia, aby wizualnie rozciągnąć linie ciała.

Modele sukien ślubnych 10Modele sukien ślubnych 11Modele sukien ślubnych 12

Modele sukien ślubnych na niskie

W takim przypadku należy unikać zbyt długich, bujnych i obszernych sukienek. Drobna młoda dama w tym wszystkim jest po prostu zagubiona. Wśród modeli sukien ślubnych zwracaj uwagę na te, w których dominują linie pionowe. Dotyczy to cięcia i wykończenia.

Modele krótkich sukien ślubnych są idealnym rozwiązaniem. Mogą to być puszyste spódnice z pociągiem, asymetryczne spódnice lub wspaniała tutu.

Modele sukni ślubnych 13Modele sukien ślubnych 14Modele sukni ślubnych 15

Najlepsze modele sukien ślubnych dla małych dziewczynek są w większości przypadków dopasowane. Suknia płaszcza, figlarna dolar dla dzieci lub grecki strój do kolan.

Modele sukni ślubnych 16Modele sukien ślubnych 17Modele sukni ślubnych 18

Wierzchołki modeli sukien ślubnych można przedstawić w formie gorsetu, pięknego dekoltu, cienkich ramiączek. Asymetryczne paski pozostają modne: jedna z nich jest ozdobiona rozrzuconymi kamieniami lub kwiatami, druga całkowicie odsłania ramię.

Modele sukni ślubnych 19Modele sukien ślubnych 20Modele sukien ślubnych 21