Jak wiecie, dziś sukienka to nie tylko świąteczny strój ubioru. Wiele kobiet wybiera sukienki na co dzień z wielu powodów. Ktoś chce, aby ich wizerunek był bardziej kobiecy, ktoś przy pomocy sukienki ukrywa swoje wady, a niektórzy wybierają sukienkę, ponieważ są to uniwersalne ubrania, do których nie ma potrzeby osobnego wybierania górnej lub dolnej części szafy. W gorącym sezonie wygodne noszenie sukien. Dodatkowo, kiedy sezon na plaży trwa, sukienka będzie nie tylko dobrym wyborem, ale także wygodną odzieżą. W 2013 roku sukienki plażowe są dość popularne. Jasne modele mody nie tylko zaoszczędzą czas przy wyborze ubrań, ale również poprawią nastrój.

Modne sukienki plażowe 2013

W 2013 roku, wybierając strój plażowy, styliści powinni kierować się następującą zasadą: sukienka powinna być umiarkowanie wolna i nie przeszkadzać w ruchu. Dlatego wszystkie nowości sezonu są reprezentowane przez dość lekkie i przestronne modele.

Dla tych, którzy dokładnie przygotowali swoją figurę do lata, ważne jest, aby wybrać krótkie sukienki plażowe. Najpopularniejszym strojem tego typu na wycieczkę na plażę jest strój-tunika. Taki model korzystnie podkreśli piękne nogi. Modne jest również noszenie krótkich sukien dzianych, obcisłej figury i luźnych modeli ażurowych bez rękawów. A do nabycia akcesoriów plażowych do mini-sukienki nie będzie trudno, bo bogate kolory najlepiej nadają się na lato.

Suknie plażowe 2013 1Suknie plażowe 2013 2Suknie plażowe 2013 3
Suknie plażowe 2013 4Suknie plażowe 2013 5Suknie plażowe 2013 6

Ci, którzy nadal chowają rysy, powinni przerwać wybór na długich plażowych strojach. Odbiór tego rodzaju modelu będzie łatwy, ponieważ długość maxi jest teraz u szczytu mody. Długie sukienki w 2013 roku prezentowane są w takich modelach, jak sukienka z kapturem, sundress, a także ażurowe obcisłe sukienki z szeroką spódnicą. Takie modne sukienki plażowe w 2013 roku nie tylko pomogą ukryć krągłość, ale także sprawią, że wizerunek będzie kobiecy, zwiewny i tajemniczy. W połączeniu z okularami przeciwsłonecznymi i kapeluszem długie sukienki plażowe będą wyglądać niesamowicie.

Również projektanci nie stracili z oczu modelu i sukienki plażowe z długimi rękawami. Dla tych, którzy boją się słońca, ta suknia będzie bardzo przydatna. W okresie bardzo wysokich temperatur projektanci oferują sukienki plażowe w 2013 r. Z rękawem 3/4 lub zwinięcie rękawa. Pomimo upału, ten styl ochroni skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym tych, którym wyrządzają krzywdę.

Suknie plażowe 2013 7Suknie plażowe 2013 8Suknie plażowe 2013 15

Sukienki na plażę w sezonie 2013 zaleca się wybrać najjaśniejsze odcienie. Zgodnie z najnowszymi trendami mody, bardzo popularne jest kupowanie plażowych sukienek z modnymi nadrukami: tureckich ogórków, kropek, geometrycznych wzorów. W 2013 r. Ważne jest, aby zatrzymać wybór strojów plażowych o tematyce morskiej i cieniu morskim, który jest modny w nowym sezonie.

Suknie plażowe w 2013 roku są modne, aby dopełnić dekoracje morskie - kotwice, łańcuchy, liny, duże guziki. Akcesoria w formie kółek ręcznych również będą popularne tego lata.

Tkaniny na modne sukienki plażowe 2013

Biorąc pod uwagę, że główną rzeczą w sukni plażowej jest lekkość i wygoda, projektanci mody oferują modele z naturalnych tkanin. Ale z syntetyków należy porzucić. Najczęstsze materiały na sukienki plażowe 2013 to jedwab, len, bawełna i perkal. Te wygodne tkaniny pozwalają skórze oddychać, co jest bardzo ważne w okresie gorącym. Jedną z nowości sezonu są przezroczyste sukienki plażowe. Takie modele można wybrać spośród lekkich szyfonów lub batystów. W połączeniu z koronką, sukienki te dodadzą wizerunku tkliwości. Przejrzysta sukienka plażowa nie tylko sprawi, że jej właściciel będzie seksowny i atrakcyjny, ale także sprawi, że inni będą ją podziwiać.

Suknie plażowe 2013 9Suknie plażowe 2013 10Suknie plażowe 2013 11
Suknie plażowe 2013 12Suknie plażowe 2013 13Suknie plażowe 2013 14