Zwykle w stylu boho lub, jak to się nazywa, boho chic , pojawił się nie tak dawno temu - na początku lat 90., ale w tym czasie zdążył już opanować świat. Ten styl jest intrygujący, ponieważ łączy rzeczy, które uważaliśmy za celowo niekompatybilne. Na przykład ubrania w stylu hippisów w połączeniu z artystycznymi ornamentami i innymi elementami lub delikatnymi sukienkami wraz z grubymi skórzanymi butami. Ten styl jest wyzwaniem, które przyciąga i przyciąga uwagę. Wyróżnienie zasługuje na eleganckie torebki w stylu boho, więc spójrzmy na nie nieco bardziej szczegółowo.

Torby Boho Chic

Ogólnie rzecz biorąc, możesz odebrać każdą torbę w sukience w stylu boho. Na przykład skórzana torba na ramię lub kopertówka, torby z tkaniny z kolorowymi wzorami itp. Są idealne. Ale istnieje również osobna "nisza" toreb, wykonana dokładnie w stylu boho. Z ich pomocą możesz stworzyć oryginalność nawet w najprostszym stroju, ponieważ wyglądają dokładnie jak dekoracja.

Torebki Boho przypominają nieco hipisowski styl, a także dość dobrze znaną mozaikę - technikę, w której rzeczy szyte są ze szmat (wszystko zaczęło się od zasłon, ale w rezultacie patchwork przez jakiś czas uchwycił także przemysł mody). Ogólnie rzecz biorąc, najłatwiejszy sposób uszyć taką torbę to jej własnoręcznie uszyć lub zamówić, bo trudno będzie znaleźć dokładnie to, co sobie wyobrażasz w sklepie.

Torebki w stylu Boho są najczęściej wykonane z materiałów tekstylnych, ponieważ łatwiej z nimi pracować i wywołują efekt pewnego rodzaju cyganerii, która jest po prostu obowiązkowa w boho. Różnorodne dekoracje są również wykonane z tkanin: mogą to być pewnego rodzaju paski tkaniny z napisami lub wzorami, tkaniny róż, dżetów, aplikacje dżinsowe i tak dalej. Schemat kolorów może być również najbardziej zróżnicowany, choć najczęściej dominuje paleta pastelowa, ponieważ te torby są już same w sobie i nie jest już konieczne przeciążanie obrazu zbyt jasnymi kolorami.

Eleganckie torby Boho to doskonały wybór dla każdej mody, która pragnie różnorodności i oryginalności. A żeby lepiej przedstawić to, o czym rozmawialiśmy, spójrz poniżej w galerii zdjęć toreb wykonanych w stylu boho.

torby w stylu boho 1torby w stylu boho 2torby w stylu boho 3
torby w stylu boho 4torby w stylu boho 5torby w stylu boho 6
torby w stylu boho 7torby w stylu boho 8torby w stylu boho 9