Każdy z nas wie, że natura nie ma złej pogody. A czułe uczucia, które pojawiają się między dwojgiem kochanków, są poza sezonem. Trzymanie weselnego w zimie ma swoją własną charakterystykę. Dotyczy to nie tylko wyboru sukien ślubnych dla pary młodej, przygotowania świątecznego menu i miejsca ceremonii. Staranne przygotowanie w zimie wymaga nie tylko samego ślubu, ale także sesji zdjęciowej, która zapewni możliwość utrwalenia w albumie żywych wspomnień jednego z najważniejszych dni z życia nowej rodziny. Jeśli poprawne podejście do wyboru stroju i miejsca filmowania, zima sesje zdjęciowe ślubne nie będzie próbą siły, a na zdjęciu młodzi będą wyglądać na szczęśliwych i spokojnych.

Podstawowe zasady przygotowania do sesji zdjęciowej

Fakt, że suknia panny młodej powinna być uzupełniona ciepłą pelerynką, kożuszkiem, owinięciem lub płaszczem, nie zasługuje na uwagę, ponieważ bez tych akcesoriów nie można w ogóle pocieszyć. Zaniedbując komfort dla dobrych ujęć, psujesz sobie nastrój, a to z pewnością znajdzie odzwierciedlenie na zdjęciu. Aby uzyskać piękne zdjęcia z wesela w zimie, sesję fotograficzną należy przeprowadzić zgodnie z wcześniej zaplanowaną trasą. Profesjonalny fotograf z pewnością zadba o to, aby pobyt pary młodej i gości zaproszonych na uroczystość na ulicy był minimalny. Pomysły na zimową sesję ślubną z mostami, dach wysoko wznosi się nasypy i inne otwarte przestrzenie nie powinny być uważane za duże. Silny wiatr lub śnieg może zniszczyć twoje plany. Przestań zbierać chronione miejsca. Więc, gdzie można fotografować na weselu w zimie? Dziś wybór lokalizacji do filmowania nie jest ograniczony do parków, ulic miasta, urzędów stanu cywilnego. Wiele hoteli, do których dyspozycji są pięknie urządzone podwórka, jest gotowych za opłatą, aby zaoferować Państwu doskonałe dekoracje w postaci stylowych rozwiązań krajobrazowych. Pokryte kapeluszem śniegu, zjeżdżalniami alpejskimi, rzeźbionymi huśtawkami i altanami, kutymi ławkami i oryginalnymi latarniami, które zdobią swoje terytoria, właściciele hoteli i restauracji, będą ozdabiać zdjęcia ślubne.

zimowa sesja ślubna 1zimowa sesja ślubna 2zimowa sesja ślubna 3

Oczywiście miłośnicy sportów ekstremalnych jako pomysł na sesję ślubną w zimie można uznać za inne opcje. Wycieczka do niesamowicie pięknego i tajemniczego lasu zimowego przyniesie więcej niż jedno wspaniałe zdjęcie. Luksusowa biała suknia ślubna na tle nieskazitelnego białego puszystego śniegu pokrywa wszystko dookoła, wygląda oszałamiająco! Świetny pomysł na wesele w zimie - zdjęcie na tle dawnych zamków lub dworów. Młoda dziewczyna, która dopiero zaczyna życie rodzinne, i mury, które wiele widziały w swojej historii - kontrast, który będzie wyglądał stylowo na zdjęciu.

Atrybuty zimowej sesji zdjęciowej

Jako stylowe akcenty możesz używać akcesoriów w jasnych kolorach. Może to być szkarłatna pelerynka, bukiet jasnych kwiatów i niezwykły kształt parasola. Nawet zwykłe czerwone serca, wycięte z papieru i zawieszone na gałęziach drzew, sprawią, że zdjęcia będą oryginalne. Przezroczyste tkaniny, falujące na wietrze, przyniosą odrobinę romansu, a miniaturowy stół z butelką wina, kieliszkami i koszem owoców będzie żywym dowodem, że kochankowie nie potrzebują nikogo i są szczęśliwi razem w każdym miejscu.

Możesz używać starych samochodów, antyków, biżuterii w stylu vintage, a nawet pociągów, których farba została zjedzona w czasie jako dekoracje i akcesoria.

Mamy nadzieję, że pomysły, które możecie zobaczyć na zdjęciu z naszej galerii sprawią, że wasz ślub w zimie będzie jasny i niezapomniany!

zimowa sesja ślubna 4zimowa sesja ślubna 5zimowa sesja ślubna 6
zimowa sesja ślubna 7zimowa sesja ślubna 8zimowa sesja ślubna 9
zimowa sesja ślubna 10zimowa sesja ślubna 11zimowa sesja ślubna 12