Torby Polo nie muszą być prezentowane, są kochane i wybierane przez pewną siebie modną kobietę i modę, ceniącą jakość, sprawdzoną czasowo i stylową, stworzoną przez tradycję do tworzenia doskonałych akcesoriów bez skazy. Oczywiście, jak każda marka, która zyskała popularność na całym świecie, Polo nie może być nazwane demokratycznie pod względem polityki cenowej. Jednak nawet dość wysoka cena za wszystko, co produkuje ta marka, nie zmniejsza liczby prawdziwie lojalnych fanów.

Torebki Polo to stylowy wybór.

Firma Polo produkuje torby, dla których takie parametry jak jakość, styl i praktyczność od dawna są znane w opisie każdego modelu tej marki. W kolekcjach tej marki znajdują się różne opcje akcesoriów: duże i średnie torby, klasyczne, surowe i codzienne. Nawiasem mówiąc, to przypadkowe modele torebek, które są łatwo rozpoznawalne dzięki dwóm charakterystycznym detalom - dużym kieszeniom na zewnętrznej części i niezbyt długim uchwytom.

W zakresie modeli toreb tej popularnej marki można znaleźć takie nazwy jak:

  • Molly Tote - z wyróżniającym się znakiem w postaci beżowej rączki i zapięcia;
  • Darcey Satchel Leather - model, który przyciąga uwagę swoim kolorem pod skórą krokodyla;
  • Leonie - surowa, klasyczna wersja;
  • Molly - styl trapezoidalny;
  • Torby Polo Videng - bardzo popularny model skórzany, w którym znajdują się dwa wydziały i boczne kieszenie, zapinane na zamek.

Grupa docelowa torebek Polo

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli mówimy o zaletach toreb skórzanych Polo, nie można nie zauważyć, że do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie materiały naturalne. Jednocześnie akcesoria skórzane Polo nie tracą kształtu z powodu obciążeń mechanicznych, nie są podatne na rozciąganie, są bardzo elastyczne i jednocześnie są dość trwałe. Worki te nie tracą swoich właściwości ani w niskiej temperaturze, ani w gorących porach roku.

W kolekcjach marki są modele nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Jeśli chodzi o damskie torebki Polo, z jednej strony wyróżnia je prostota, z drugiej - wyraźna zwięzłość i surowość. Bez wątpienia to akcesorium ozdobi wizerunek każdego biznesowa dama .

Widownia silnej połowy ludzkości najczęściej preferuje męskie torby Polo na ramieniu. W tym kompaktowym modelu znajduje się wiele kieszeni, zamków błyskawicznych i przegródek, które umożliwiają nowoczesnym mężczyznom przechowywanie niezbędnych rzeczy: kluczy, dokumentów, telefonu i tabletu.

torby polo 1polo 2 torbytorby polo 3
torby polo 4torby polo 5torby polo 6
torby polo 7torby polo 8torby polo 9