Impreza jesienna to pogodny urlop, który w hołdzie tej porze roku powinien być malowany w ciepłych, naturalnych barwach. Wszystkie akcesoria do siebie, a także ogólnie w scenariuszu samej partii, powinny rezonować z tematem upadku. Najbardziej aktualnym i dokładnym tematem będzie ten złoty wieczorowy makijaż. To on pomoże stworzyć luksusowy, wyrafinowany i nieodparty wizerunek, który niewątpliwie przyciągnie uwagę wszystkich. Należy jednak pamiętać, że aby wyglądać naprawdę atrakcyjnie, należy przestrzegać pewnych zasad stosowania złotego makijażu.

Zalecenia dotyczące stosowania makijażu złotego

Tworzenie złotego makijażu jest zarówno trudne, jak i łatwe, ale co najważniejsze, możesz wyrazić swoją wyobraźnię tutaj, ponieważ istnieje wiele opcji makijażu o złotych odcieniach. Należy pamiętać, że podczas stosowania kosmetyków, nawet do świątecznego i wieczorowego makijażu, ważne jest, aby móc uniknąć ekscesów, aby znaleźć "złoty środek".

Rozważ cały proces stosowania złotego makijażu, koncentrując się na istotnych szczegółach, które zdecydowanie powinieneś wziąć pod uwagę.

Podstawa aplikacji

Dokładnie oczyszczoną skórę należy nałożyć podstawa - narzędzie tonalne, dające zamglenie i gładkość. W przypadku wad skóry, konieczne jest zastosowanie korektora, ponieważ Ten rodzaj makijażu jest szczególnie wymagający w stosunku do doskonałej skóry.

Robimy brwi

W następnym kroku zwróć uwagę na brwi. Jeśli to konieczne, możesz podkreślić swój kontur ołówkiem, a także użyć specjalnego żelu do stylizacji. Można również na nich nakładać złote cienie, ale tylko w bardzo małych ilościach.

Złoto w oczach

Następnie przejdź do makijażu oczu, zaczynając od zastosowania cieni. W tym przypadku należy wziąć pod uwagę następującą zasadę: jeśli twoja skóra jest lekka, lepiej wybrać jasne złote cienie, bez odcienia miedzi, a jeśli skóra jest opalona lub ciemna, preferowany jest odcień czerwonego złota lub zbliżony do brązu. Nie powinno być pokryte złotymi cieniami na całej powiece, trzeba je łączyć z cieniami innych odcieni. Na przykład, używając złotych cieni w tandemie z czarnym, ciemnoszarym lub ciemnobrązowym, możesz stworzyć efekt głębokiego czarującego wyglądu. Zamiast cieni o innym kolorze można użyć eyelinera. Obszar pod brwią można rozjaśnić białymi cieniami. W przypadku rzęs dopuszczalne jest stosowanie zarówno czarnego, jak i brązowego tuszu do rzęs (przy pomocy odcienia włosów).

Makijaż ust

Makijaż ust rozpoczyna się od ich nawilżenia i nałożenia tonu na szminkę trwał dłużej i położył się dokładnie. Jeśli chcesz użyć szminki z nutą klasycznego złota, to należy pamiętać, że makijaż oczu w tym przypadku nie powinien być zbyt chwytliwy i zbyt "złoty". Nadal preferuje się stosowanie półprzezroczystego połysku ze złotym odcieniem lub złotymi cząstkami. Możesz też nakładać go na zwykłą szminkę (lepiej, jeśli ma kolor bliżej terakoty lub brzoskwini), nałóż odrobinę złotego połysku na środku warg i przetrzyj go na brzegach.

Wykończenia końcowe

Pod koniec stosowania złotego makijażu rouge , co podkreśli kontur twarzy i doda dodatkowego blasku. Wystające części twarzy pokryte są cienką warstwą połyskującego rumieńca lub

Złoty manicure z bogatymi odcieniami złota stanie się organicznym dodatkiem do złotego makijażu. Oczywiście, cała biżuteria, którą nosisz na przyjęcie, powinna być wykonana ze złota. Ponownie, ważne jest, aby nie dopuszczać ekscesów i rezygnować z masywnych produktów na rzecz prostszych i bardziej eleganckich.

impreza jesienna 1jesienna impreza 2jesienna impreza 3
jesienna impreza 4przyjęcie jesienne 5jesienna impreza 6
przyjęcie jesienne 7jesienna impreza 8jesienna impreza 9