Jesień - jedna z najbardziej delikatnych i zmysłowych. Jesienią pragniecie tak bardzo czułości i ciepła ostatnich promieni słońca, które są kompensowane przez jasne kolory pożółkłych liści. Jesienny makijaż jest szczególnie przyjemny dla oka, ponieważ wykonany jest w ciepłym i wesołym miejscu. Po beztroskim i barwnym lecie, jesienne kolory w makijażu inspirują spokój i wygodę.

Jesienny makijaż oczu

Jesienny makijaż oczu często nie musi zaczynać od maskowania żółtych kółek. Aby to zrobić, możesz użyć korektora w tonie jaśniejszym niż naturalny odcień skóry. Wygląda świetnie w kolorze pudrowego terakoty. W przypadku skóry garbowanej odpowiedni jest proszek z brązowymi cząstkami odblaskowymi.

Aby być piękną jesienią, lepiej jest bez ciemnych kolorów i wyraźnych linii, ponieważ dzięki zastosowaniu półtonów i dobrego cieniowania można zastosować miękki i skuteczny makijaż. Rzęsy i brwi podkreślają gładką i wyciszoną linię. Do rysowania włosów brwiowych lepiej używać cieni do powiek i nakładać tusz do rzęs w kolorach brązowym lub szarobrązowym. Możesz spróbować podkreślić rzęsy ciemniejszymi kolorami: czarnym lub ciemnozielonym tuszem do rzęs, ale zastosuj je w jednej warstwie.

Jesienny makijaż oczu najlepiej wykonywać w kolorach zielonkawych lub brązowych. Idealny kolor cienia bagien. Jaśniejszy efekt stworzy tandem brązowych i ciepłych żółtych odcieni lub niebieskich z brązowymi. Staraj się unikać perłowego blasku i chłodnych kolorów.

Wybierz oczy i pogłęb je za pomocą kayal ziemistego brązu. Odrzuć czarną nitkę, zamiast tego lepiej jest wziąć ciemnobrązowy lub szary.

Wybór pomadki i proszku

Na "upadek" pomadki z odcieniami srebrnymi lub perłowymi absolutnie nie nadają się. Jeśli chcesz dodać trochę blasku, może to być tylko złoty blask. Idealne ciepłe czerwone, miedziane lub "zardzewiałe" kolory szminki. Ale szminka skupi się na ustach, należy to wziąć pod uwagę przy wyborze koloru cienia. Jeśli usta nie muszą znajdować się w centrum uwagi, mogą być pomalowane szminką łososiową.

Wybierając rumieniec, należy zwrócić uwagę na naturalne odcienie. Nadaje się do czerwonawo-brązowych lub terakotowych kolorów. Dla miłośników jaśniejszych kolorów możesz wybrać rumieniec z pomarańczowej palety.

Makijaż do jesiennego koloru

Dla kobiety "jesiennej" możesz wybrać wiele różnych rodzajów makijażu, od łagodnego i ledwo zauważalnego do jasnego, a nawet wyzywającego. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest złota zasada: nacisk należy położyć na usta lub na oczy.

Makijaż w jesiennym kolorze polega na użyciu tonalnego środka jasnych i beżowych odcieni. Na twarzy "jesieni" prawie zawsze jest dużo piegów. To właśnie te małe plamki nadają szczególny urok i jasność właścicielom jesiennego koloru. Jeśli kobieta ma białą skórę, powinieneś zachować szczególną ostrożność podczas makijażu, ponieważ jakikolwiek wpływ na skórę spowoduje jej zaczerwienienie.

Jesienny makijaż dla zielonych oczu

makijaż na jesień w kolorze

Jesienny makijaż jest szczególnie imponujący dla zielonych oczu. W tym makijażu główną zasadą jest bardzo ostrożne upierzenie. Ołówek do brwi lepiej wybrać najbardziej naturalny odcień, lepiej zazwyczaj używać cieni do brwi.

Aby zapewnić objętość i głębię oczu, nałóż tusz do rzęs na dwie lub trzy warstwy. W przypadku takiego makijażu obraz o ścisłej fryzurze nie zadziała. Romans jest najwłaściwszą opcją: małe włosy rozczochrane na wietrze lub efektownie pleciony warkocz, a cienie to miejsce do eksperymentów. Cienie mogą być w odcieniach miedzi lub terakoty, śliwki lub czekolady. Róż do twarzy powinny być również ciepłe odcienie, na przykład śliwka lub suszona róża.