Drogie Miasto, na niebie nad tobą,

Ostrzenie szczytów starych sosen,

Ktoś pisze twardą ręką:

"Smutek. Deszcz Jesień »

Jesienna dieta jest przeznaczona na jeden tydzień, ale jeśli jesteś zadowolony z wyniku diety przed upływem tego czasu, możesz ją zatrzymać tak szybko, jak chcesz. Przeciętnie ludzie muszą przestrzegać diety jesiennej przez 5-7 dni.

Dieta oznacza jedzenie tylko sezonowych warzyw i owoców. Możesz również używać produktów mlecznych, ale tylko minimalną zawartość tłuszczu.

Podczas jesiennej diety spożywanie mięsa, jaj, ryb jest surowo zabronione. Produkty zawierające tłuszcze zwierzęce, cukier i konserwanty (mogą to być kiełbasy, soki i różne konserwy). Zabrania się również zasolonych i wędzonych produktów spożywczych, a także produktów stymulujących (na przykład herbaty, kawy, napojów alkoholowych).

Produkty, które są dozwolone podczas jesiennej diety to przede wszystkim świeże warzywa i owoce. Cukier można zastąpić naturalnym miodem, a tłuszcze powinny być wyłącznie warzywne. Ponadto, menu diety może być zróżnicowane zbóż i suszonych owoców. Jedzenie ryżu, gryki lub płatków owsianych pozwoli Twojemu ciału uzupełnić zapas białka roślinnego. Warzywa mogą produkować sałatki, vinaigrette i gotować wszelkiego rodzaju zupy. Zaleca się pić kefir o zawartości 1% tłuszczu i niegazowanej wody mineralnej.

Możesz samodzielnie stworzyć jesienne menu dietetyczne, najważniejsze jest to, że liczba spożywanych kalorii wynosi 1000-1200 dziennie. Musisz jeść 5-6 razy dziennie, średnia dzienna dawka to 1-1,5 kg warzyw i owoców. Lub po prostu jedz do poczucia pełności, ale w każdym razie nie do przejadania się.

Bardzo ważne jest, aby podczas jesiennej diety nie tylko stracić te dodatkowe kilogramy, ale także oczyścić organizm z toksyn i zwiększyć właściwości ochronne organizmu, wzmacniając odporność przed nadchodzącą mroźną zimą.

Życzymy powodzenia i jesiennego nastroju!